Jump to content
Българският форум за музиканти


nazgul

Recommended Posts

Ето снимки на Guitar Rig 5 

 

image.jpg

image.jpg

 

Както вече писах най-добър ефект неистов шум от колоните, но нищо на входа. Пробвал съм да включа Guitar Link в USB 2.0 и в USB 3.0 ... еднакъв резултат. Дънна платка Gigabyte GA-Z87-HD3. Благодаря за бързите отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според теб снимал ли си нещо смислено? Къде според теб от тези три таба се намира аудиото? В Аудио в МИДИ или в рутинг, който ти си снимал?

И прочети пак последния ми пост преди да пускаш снимки пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте! Инсталирах си Guitar Rig 5, обаче инсталирах и ASSIO4 филтър, за да мога да си оправя латенцията, обаче сега като пусна програмата и не ми тръгва звук никъде, освен от Guitar Rig. Някви идеи как да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че единствения начин е да се зареди музикален фон (бекинг трак ,музика и т.н.) е да се ползва вграденият плейър във самата програма(в случая Guitar Rig 5).

Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, до сега вкъщи съм свирил с Guitar rig и всичко е окей. Обаче сега искам да я изтегля на лаптопа и тук идва проблема. По принцип на компютъра свързвам китарата в един вход (не за микрофон, а някъв друг, не знам как се нарича) и всичко работи. Обаче лаптопа ми няма такава букса (има само за колонки и микрофон) и когато включа китарата в микрофона се чува звук, но също има и много силен постоянен шум.

Въпроса ми е как да включа китарата в микрофона, така че да се чува нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.