Jump to content
Българският форум за музиканти

Maxtone?


Recommended Posts

Здравейте,сдобих се с едни рототомчета Maxtone 6' 8' 10' инча,а не намирам нищо за таз марка.

ПОлзвал ли е някой нещо от тази марка.Дайте инфо!

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Аз до съвсем скоро свирех с такива барабани.Никакви проблеми не съм имал,даже напротив - за класа си звучаха жестоко.Рототоми обаче не съм ползвал и не мога да кажа нищо. Иначе барабаните се правят по лиценз на Пърл и на външен вид приличат 1:1 на по-евтините серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Здравейте,сдобих се с едни рототомчета Maxtone 6' 8' 10' инча,а не намирам нищо за таз марка.

ПОлзвал ли е някой нещо от тази марка.Дайте инфо!

Мерси предварително!

Не знам но аз си купих наскоро ротоми макстоне и съм много доволен. Моите са на 3 на ред и като уцелих точно колко да натегна кожите и ми изкараха невероятен звук.За палките ми казаха че е най-добре ако си намеря изсъхнал дрян.Така и направих,защото научих че палките от магазина не съответстват.Намерих дрянови пръчки обработих ги изправих ги и се получиха перфектни палки. Усетих разликата,защото при палките които купих от магазина се натоварвах допълнително.Дряновите палки сякаш "дават нещо от себе си" и ми е по-лесно да свиря с тях,отколкото със купешките. И препоръчвам и ти да направиш така защото са леки и удобни(поне според мен) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са Скотт,а разликата им с Макстон е............,само лепенката на шината и наддписите на рекламните кожи :) !!!Съвета ми е да смениш оригиналните кожи(с РЕМО Пинстраип,къртят мивки :) )!А относно палките,ползвам едни перкусионни(по-тънки от А5 и без топче(от двете страни са заоблени като нормалните палки в долната част)),произведени от някаква Българска фирмичка"Цонев"!Като цяло само хубави работи мога да кажа за рототомите,за около 2 години бой не са мръднали!Със здраве да си ги разстриваш!Поздрави!

 

П.С.За фирмата не се притеснявай,просто е една многото Тайвански произвеждащи подобни неща!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди две седмици си поръчах столче за барабани на Maxtone от gemamusic.net , пристигна за един ден по Еконт и за сега нямам никакви забележки по столчето

thumb_TFL-196_k.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,мъжа ми е страшно запален по тези барабани "рототоми".Много искам да го изненадам и да му ги купя,но нямам никаква представа от къде.Ние сме от Бургас и ако някой от вас има представа моля да ми каже.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз не съм 4увал много тази марка но имам един комплект падове (това са по - тихи барабани за тренировка) и не са лоши друго не мога да ти кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вече има тема за Maxtone няма да пусна нова само да питам за тези кожи някой знае ли нещо????

добри ли са кофти ли са ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да се набутам в темата и да питам на какво ниво са кожите maxtone.или по конкретно бойните за каси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен кожите са единствения "шит",аз не съм доволен!Ако търсите "тънкана",по добре енкорче!Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.