Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JustDrumIt
      Здравейте, преди половин година си купих най-евтиния кардан от Музикер, но имам някои проблеми с него и откакто започнах да свиря в група го използвам много по-често. мисля, че е време за ъпгрейд. Попринцип ме посаветваха за Yamaha, тъй като били много здрави, също така гледах DW3002 и IronCobra600 и някои от гибралтарите до 500. Може и друга марака стига да ми пасне. Ако знаете някъде магазин, в който има разнообразие и начин за пробване дайте име и адрес.

• By mcbet
      Здравейте. Бюджетът ми е макс 350-360 лева. Търся кардан, нов. Втора ръка не попадам на добри предложения, пък и новото си е ново. Спрял съм се на следните:

Мапекс P500 с единична верига за 250 лв.

Мапекс P600 с двойна верига за 330 лв.

Гибралтар 6711DB с двойна верига за 360 лв.

Общо взето се двуумя. Ясно е, че Мапекса П500 с единичната верига е по-нисък клас. Изборът май се свежда до двата над 300 лв. Според мен Гибралтара си заслужава повече. Какво мислите ?
    • By biohazard_kn
      Вече май си му дойде време за смяна на мойто карданче, но съм решил да потърпи още малко бой   . Та  в момента има голям луфт и изглежда е за ремонт. Тъй като не мисля да се занимавам да ходя по стругари, дали има някакъв вариант, че да си купя такава връзка? Идеи от какво може да стане, дори и да се преправя малко?

• By biohazard_kn
      Здравейте колеги! Имам проблем както сигурно някои барабанисти с моите габарити . Проблема е чее съм висок, имам и дълги стъпала а heel-toe техниката за свирене ми е много удобна. Като се има предвид че в момента свиря с кардан Millenium pd 669 stage и съм си доволен от него, можете да си представите колко малко ми трябва да постигна максимален за мен комфорт при свирене . Искам да ви попитам какви са евтините вариянти за закупуване на long board двоен педал или ако няма такива вариянти, евентуално домашната изработка на такъв. 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.