Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Не знам дали някой вече е споменавал Мадона, но тя е една от любимите ми певици и въпреки че гласът ѝ не е с много широк диапазон, тя пее много добре според мен и има (поне на фона на днешните певици) разпознаваем глас, който също така е и мек и чист, и не дразни ушите. Много хора казват, че Мадона не може да пее, но аз не мога да се съглася с това, а и дали щеше да бъде най-продаваната певица на всички времена, ако нямаше вокални заложби?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kwotsen,

 

Много си е добра Мадона даже. Само който не разбира от пеене може повърхностно да отсъди, че Мадона не може да пее.

Майсторлъкът на поп-пеенето е в това да бъде ненатрапчиво и естествено.

В България цари традиция да се възхищават на викачи и ревачи, това може би обяснява неумението на много хора да  оценят едно истинско постижение, каквото е пеенето на Мадона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък харесвам вокалиста на Scream Inc. Знам, че едва ли сте чували за тази група но простоще се разтопите от гласа му:

(1:40 започва да пее, това е на живо без обработки на гласа :) )

(1:35)

Не е нещо много интересно, просто мнооого ми харесва, гласът му е мноого дълбок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 years later...
На 23.06.2018 г. at 17:34, Franky написа:

kwotsen,

 

Много си е добра Мадона даже. Само който не разбира от пеене може повърхностно да отсъди, че Мадона не може да пее.

Майсторлъкът на поп-пеенето е в това да бъде ненатрапчиво и естествено.

В България цари традиция да се възхищават на викачи и ревачи, това може би обяснява неумението на много хора да  оценят едно истинско постижение, каквото е пеенето на Мадона.

Това е на 4 години... но да не бъде репликирано в музикантски форум....

Мадона на запис е ок. На живо вие като вук. Верен тон и е доста трудно да уцели.

Снощи гледах малко Гънс с Аксел Роуз. Той горкият отдавна е изгубил глас ( 1997-ма) сега само кешира от предишната си слава. Разликата е такава, Аксел е изгубил глас и вече няма как да пее вярно... Мадона просто си не може. Така че, в крайна сметка от Мадона е по -зле само беге Йоана, която имаше някакъв хит, а като и дадоха награда от бегай Рейдио и зала 1 на НДК си умря от смях.... е Мадона не е толкова зле...но към днешна дата мисля да е в пенсия. Кайли Миног и Лейди Гага са друга бира. Доколкото рабрах обаче Лейдито щяла да се отказва от певческа кариера по здравословни причини, но тч е добър композитор/ пианистка гладна няма да остане....

Истината е Ан Уилсън, от Харт. Е ТОВА, ВЕЧЕ Е ПЕВИЦА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.