Jump to content
Българският форум за музиканти

Whitesnake - Walking In The Shadow Of The Blues


Dean

Recommended Posts

:bravo:Поздравления за изпълнението! "You're Gonna Break My Heart Again" от европейската версия на "1987" за съжаление също не е толкова известна за разлика от някой други парчета, а има много брутален саунд... Самият албум има и българска версия издадена от "Балкантон", която ползва европейския трак ордър и е премахнато въпросното парче, което споменах по-нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ти! Знам го аз това  парче ,той Сайкс по принцип си е бруталист :D .

Baby Thomas ,така добре ли е? ;)

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Dean, поздравления за поредния перфектно изсвирен кавър !

Имам един въпрос, извинявам се, ако съм офтопик :

ако не се лъжа ползваш G-major 2, та моето питане е - има ли смисъл да купувам отделни камиончета - дилей, хорус, ривърб или подобен мултиефект би ми свършил същата работа... Ампа ми е ENGL FIREBALL 100 с кабинет ENGL 2 x 50 ...

Възможно ли е да се сменят ефективно пресети с педалиера и ти ползваш ли такава ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако използваш повече от 2 ефекта няма смисъл да ги купуваш поотделно. Хем са по-смотани, хем е по-скъпо, хем имаш МНОГО по-малко възможности. Имаш и много жици, буфери, захранвания и т.н. - все негативни неща. Недостатък на проца е относитлено сложното програмиране (спрямо две-трите врътки на камьончетата).

 

П.П. Мейджър-а няма драйв/бууст секции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^Благодаря ти!  Свиря с G-major 1 .Прав си ,няма абсолютно никакъв смисъл да купуваш дилей, хорус, ривърб на камиончета .

Ефектите на G-major-а са много добри.Eдинствено  отделно можеш да си вземеш един хубав уа-уа.

Пресетите може да ги сменяш без проблем,аз ползвам педалиера Behringer FCB1010.

Поздрави. :cheers2:

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.