Jump to content
Българският форум за музиканти


danakin

Recommended Posts

Търся вокален педагог, намиращ се в гр. София - занимаващ се главно с джаз/рок.

 

Да, бих търсила сама в нета, но вече го направих и просто предпочитам някой по-навътре в нещата да ми препоръча даден професионалист и съответно да обясни защо. Обръщам се към вас, защото не желая да хвърлям пари на вятъра по самозванци тип Music World и накрая да се окаже, че е станало обратното на прогрес. Друго е да имаш някаква информация относно въпросния преподавател, защото аз по произволните обяви в нета не видях такава, а се сещате, че това си е директен red flag и показва пълна липса на професионализъм.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирането на правилен преподавател, винаги е процес, свързан с известно търсене. Едни преподават по-добре на мъже, други на жени, едни имат склонност да преподават една техника, други - друга, различно ефективно.

 

Моят съвет като за начало да пробваш ЦМИ(Центъра за музикални изкуства), Rock School и т.н.

Разбира се, бих могъл да препоръчам и конкретни хора, но не съм жена, за да знам, как преподават пеене, което евентуално би било подходящо за теб.

Изчакай още мнения и пробвай. Не винаги идеалният човек се намира веднага.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирането на правилен преподавател, винаги е процес, свързан с известно търсене. Едни преподават по-добре на мъже, други на жени, едни имат склонност да преподават една техника, други - друга, различно ефективно.

 

Моят съвет като за начало да пробваш ЦМИ(Центъра за музикални изкуства), Rock School и т.н.

Разбира се, бих могъл да препоръчам и конкретни хора, но не съм жена, за да знам, как преподават пеене, което евентуално би било подходящо за теб.

Изчакай още мнения и пробвай. Не винаги идеалният човек се намира веднага.

 

Успех!

Да, в момента ми се отдаде такава възможност и търсенето тепърва започва. Още дори не съм разпитала извън интернет пространството, та ще видим там какво става като мога да излезна тия дни.

 

ЦМИ става като за начало, ще проверя. Ама и варианта да ми препоръчаш конкретен човек не е за отхвърляне, така че давай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпоръчвам ти моята прекрасна вокална педагожка - доцент Меги Ценова :). Ако имаш желание да се свържеш с нея, може да и пишеш в групата на школата ни тук -> https://www.facebook.com/Ph-D-Music-Lab-123704390996392/?fref=ts

Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.