Jump to content
Българският форум за музиканти

M-Audio Fast Track USB и AKG Perception 120


Recommended Posts

Що не си издърпаш менюъла отнякъде? Не мислиш ли, че ще стане по-бързо, отколкото да задаваш въпроси тип "как да си свържа микрофона и картата" във форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е решил с три въпроса да направи албум със звука на Metallica 91 ;)

Пък и в БГ е доста популярно да изхвърлиш менюала, защото е под достойнството на всеки българин да чете такива тъпотии.....

Следващите въпроси са:

Като свържа картата с микрофона, къде да записвам?

Може ли като записвам да си чувам и гласа в слушалките?

Какво е поп-филтър?

За чий ми е тоя поп-филтър?

Какво е shockmount и за какво ми е?

Какво е латенция? Мога ли да я пипна?

Как да разбера в какво темпо и тоналност пея?

Мога ли да си изпържа яйца без олио и други такива интересни въпросчета....

 

Човек, не се сърди, но е несериозно да очакваш някой да те научи оналайн на всичко и да не платиш за това.

Разбирам да имаш 1-2 въпроса, но тук ще стане страшно....

  • Like 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли ви беше проблема пари? Хубаво, каква е цената за ценната информация? Съвсем сериозно готов съм да платя за информацията! Кой ще преподава и на каква цена? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Това за плащането беше неуместно. Аз бих му помогнал и се опитах, той не слуша. Не мисля, че парите ще оправят нещата. Има доста хора, които са готови да помогнат безкористно но като видиш, че упорито не отбира какво му се говори, просто се отказваш. Даже като се замисля, при това положение и за пари не бих се захванал да уча някой. Ще разбере вероятно някой ден, че са му дадени добри съвети, но явно ще трябва да мине през някои трудности до тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли ви беше проблема пари? Хубаво, каква е цената за ценната информация? Съвсем сериозно готов съм да платя за информацията! Кой ще преподава и на каква цена? 

Проблем аз нямам, поне с M-audio и AKG-то.

Цената за "ценната информация", приятелю е време, труд, упоритост и много , много желание да се научиш. Ако си мислиш, че ще платиш някакви кирливи пари и някой от нас ще ти налее с фуния знания събирани години наред, отново грешиш.

Аз не съм курва, та да ме ползва някой, който го мързи да прочете 2 реда в гугъл. И е достатъчно нагъл, за да продължава да парадира с това.

Без извинения!

ПС: В началто на темата един куп хора се пробваха да ти обяснят някакви неща, но.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един прекрасен дзен куан, който гласеше, че за да сипеш нещо в чашата, тя първо трябва да бъде изпразнена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.