Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко въпросчета относно хъмбъкерите


Recommended Posts

ами аз още търся и ще гледам да избера нещо. Само ме интересуваше понеже преди време си поръчах телефон от един китайски сайт с "безплатна доставка" и после пръснах куп пари по пощи и документи, искам да попитам от И-бей с безплатна доставка си плащаш само цената на продукта и няма други разходи, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да.Гледаш да пише free P&P.После трябва да провериш във пощата по район за твоя град.Обикновено като пристигне пратка от пощата изпращат листовка(известие) за пощенска пратка.Ако не получиш пратката до 1 месец ти се връщат парите.

Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А задължително ли е да пише P&P? Защото от обявите, които разгледах само на една го пишеше, но тя не ме устройва. А на тези, на които не пише P&P, отдолу на доставка си пише, че е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Във обявата търсиш надпис Postage.Срещу него трябва да пише free P&P.Или някаква минимална сума която те устройва(между 0,3-1паунд примерно).Също там е написано от къде се изпраща стоката и приблизителна дата на доставката.

Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да вземем за пример тази обява:
http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Open-Humbucker-Pickups-Surrounds-For-Electric-Guitar-/121345903221?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c40c78a75

Под цената има надписи:

Postage: Free Economy Int'l Postage
Delivery: Estimated between Fri. 24 Jul. and Wed. 12 Aug.
Item location: Shenzhen,GuangDong, China
или пък тази:
Postage: £0.50 Economy Int'l Postage
Item location: Shenzhen,GuangDong, China
Posts to: Worldwide
Delivery: Dispatched within 1 day  
Estimated between Thu. 23 Jul. and Tue. 11 Aug.
Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо, но когато аз търся в сайта вместо postage ми пише shipping и цените ми ги показва в долари, не в паундове. А от Вашия линк ми ги показва така, както Вие ми казвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В английския ми се струват по-високи цените, а и няма тези артикули, които съм си избрал от американския. Ще се поровя и в английския, може да ме устрой нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Извинявам се за въпроса.От чисто любопитство ,понеже спомена ,че китарата ти е Експлорър.Каква марка е?

Сега ако кажеш ,че е Гибсън направо утрепа коча с мотиката. :o

Редактирано от jorog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.