Jump to content
Българският форум за музиканти

СПЕШНО СЕ ТЪРСИ ВОКАЛ ЗА ТРАШ ГРУПА

Vikos112
 Share

Recommended Posts

Здравейте спешно се търси вокал за траш група и да може да прави чисти вокали. Ние сме от Варна и репетираме в Spirit Of Rock - Младост под уч. Гео Милев. За повече инфо:
Facebook: 
https://www.facebook.com/Samurai.Simeonov2000
тел.: 0894950547

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By sabracadabra
      Тъсят се сериозни хора, с желание, при ангажимент да може да се разчита на тях. 0898829201
    • By slubster
      24 годишен (с музикално образование), търся работа в група/оркестър/бенд/ по барове/ресторанти/дискотеки/заведения/хотели/кораби/клубове/черноморието/извеждания/събори.....
      Основни стилове, които слушам и свиря са: рок, блус, кънтри, диско, латино, реге, народно, балканска музика, поп-фолк и други.
      Пазарджик - Пловдив - (София)
      0889450618 - Йордан
    • By Kris1303
      Група RockVets 3 китари,барабани и вокал търси клавир,Свирим предимно за удоволствие . От варна сме.Място за репетиции уредено.репетираме 1-2 пъти седмично. Стил рок/рок анд рол
    • By TONY
      Една тема за малкото заинтересовани, да обменяме музикални предпочитания и вкусове, с най-добрите албуми на месеца.
      Ето, моите  предложения за Януари -
      А. Мелоди - Хард рок 
      1. Michael Schenker Group - Immortal  , това е съчетание от хард и хеви, нарочно го слагам към хард рока, за да не се елиминира с новият Аксепт. Албум на месеца!
      (две от песните, особено ми влезнаха под кожата, естествено слаба няма)
      2. W.E.T. - Retransmission, мелоди скандинавски хард рок, Джеф Сото е вокал и двама китаристи, шведи. 

Б. Всякакъв метъл (без екстремен)
      1. Accept - Too Mean to Die - супер албум, класически метъл! Албум на месеца!
      2. SOEN - Imperial , прогресив, чуйте го
      3. Therion - Leviathan , не се нуждаят от реклама
      4. Crystal Viper - The Cult, тези са от новата вълна на хеви метъла. много ми харесаха
      5. Fireforce - Rage Of War . Много добър траш от Белгия. Водят ги пауър метъл, не са като Сабатон, но тематично песните са за война.

В. Ектремен метъл
      1. YOTH IRIA - As The Flame Withers - тези гърци направо разбиват. Имат много мелодични моменти, имат и много здрави моменти, водят ги демоничен блек.
      Няма значение, албум на месеца!
      2. Grima - Rotten Garden
      3. A̲s̲phyx - N̲ecroceros̲ 

Г. Инструментален албум
      April Rain - Mirror of Ether - руска банда... това не е китарен интрументален албум. има добри китари, но не са водещи. Няма завъртяни сола.
      Просто добра инструментална музика.

Аз споделям, как аз съм чул и "видял" нещата. 
      Вие, споделяте, какво сте харесали от това, което сте чули... естествено, може да съм пропуснал нещо добро.
      Така по-лесно ще може да се състави пул по стилове и за годината.
    • By AndeeBG
      Здравейте, аз и едно приятелче басист си търсим нови приятели за свирене, с основна цел писане на авторска музика.
      Търсим Вокалист/ка, Барабанист/ка и още един Китарист/ка (дали соло или ритъм няма много значение, тъй като аз мога да покрия което и от двете да е, нямам претенции).
      Ние свирим неща от Хеви Метъл (Avenged Sevenfold - This Means War), до пънк (Green Day, Rage Against The Machine...), поп-пънк (State Champs), алтърнатив метал и рок (Pierce The Veil, A Day To Remember, Papa Roach). Идеята ни е да пишем авторски песни и евентуално да запишем EP, като песните са в стил по малко от всичко или един от конкретните жанрове. Предишна оригинална песен може да чуете тук, демо версия - https://stoyanovandy.wixsite.com/website
      Скролнете до музикалния плеър, пуснете песента Rise. Това е звука които искаме да направим, макар че тази песен не беше напълно довършена тъй като така и не допълнихме програмиране и синтезатори още.

Местоположението е Пловдив, макар че в момента аз се намирам в Англия, но смятам да се върна към Май месец ако всичко е наред. Дотогава можем да записваме дистанционно при възможност, ако ли не, аз имам няколко идеи написани вече и ми трябват текстове основно и хора с амбиция и кеф за писане с които да обсъждаме идеи как да допълним песните.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.