Jump to content
Българският форум за музиканти

Предлагам по-голям лимит на харесвания


Recommended Posts

Имам въпрос към админа и другите участници във форума : Защо не се увеличи малко лимитът към харесванията/благодарностите на коментарите. Лично аз мога да кажа, че има дни ,в които няма нищо интересно , но има дни  , когато наистина различни хора постват различни интересни и/или забавни неща и с неприятна изненада прочитам съобщението за надвишения лимит. Не говоря за драстично увеличение, но все пак.
П.С Докато го пиша осъзнавам, че това може да породи някой порочни практики като тези в други сайтове ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам. Не знам какъв е лимита, но при мен май са 3-4 на ден и на моменти не стигат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже никой не харесвам моите ще ги трампя веднага :)Шегата настрана,подкрепям!Често ми се случва да харесвам повече от позволеното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва не е задължително лоша идея :Д Аз съм за! Макар че винаги е по - добре да има позитивизъм в интернет, защото обратното е прекалено "популярен" избор :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би,когато просто искаш да покажеш ,че харесваш нечие мнение е достатъчно да го покажеш с бутон,но когато не харесваш нещо обикновенно е добре да се агументираш,което прави един бутон "не харесвам" излишен.Но от гледна точка за статистиката пък не е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Не мога да разбера защо при мен излиза винаги съобщението "Вие достигнахте лимита за позитивно гласуване за деня"? Досега не съм харесал нито едно мнение, просто защото форумът не ми е дал техническата възможност за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.