Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам запитване относно намаляването или премахването на вокалите от дадено парче. Предварително искам да спомена, че песента която искам да обработя е некомерсиална и няма налична караоке версия в Интернет.

Изпълнителката е Luina, а песента се казва "Одна" - това е официалният видеоклип от тубата ->

Възможно ли е да помогнете за целта и ако не, може ли да ме ориентирате в кое студио и колко ще ми струва да премахнат вокалната част и да остане само инструменталът ?

Предварително благодаря!

Поздрави,

Т

Такива вълшебства не стават по принцип, не и добре. Може колкото за някакви домашни проби и упражнения.

Ето ЛИНК след 2 мин. губене на време от моя страна. С китари по-добре се справя, но все е нещо... :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By K_Dobreva
      Здравейте!
      Нуждая се от текст и/или музика на песен по поръчка, срещу заплащане разбира се. Ще се радвам да се свържете с мен на имейл: karina.dobreva@gmail.com
      Хубав ден! ?
    • By disagr33
      Здравейте на всички
      Пиша ви във връзка с едно запитване. Бих искал да си направя кавър на песента Thunder на I.D. за моя консумация. Не пея добре    Въпросът ми е дали някой от вас ще може да миксира песента, за да звучи по-професионално и колко ще ми струва? Вокалите ще бъдат предоставени от мен. Имам микрофон Behringer C1. 
      Благодаря 
    • By мегатон
      Една моя инструментална компилация на песента ''Трепни'' на Цеца,базирана изцяло на оригинала,за любителите и професионалните изпълнители.Ако желаете да получите инструментала на формат МП3,моля пуснете съобщение.
      Или изтеглете от тук 

• By Airborn
      Случайно се натъкнах на вокал на Porter Robinson в една рандом папка и реших да го използвам за да запълня място между фразите на първия вокал, който семпълнах.

Ако ви звучи интересно и искате да го развием, да го обсъдим.
      Въпреки, че по този начин е доста елегантно, няма да попречи и втора версия.
    • By Windguard
      Рок група от Варна търси вокалист от с желание да пее AC/DC и други подобни. Групата се събира в медицински университет Варна през седмицата след 19:30. Пишете на skype: windguard или на e-mail: koko_sl@mail.bg или в коментарите на темата 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.