Jump to content
Българският форум за музиканти

Whitesnake- ново видео


Dean

Recommended Posts

Нещо много познато и най-накрая и Реб Бийч да се прояви ,ама май така и ще е

занапред ,вече като го няма Дъг Олдрич.

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..хм ..не знам чия е концепцията за саунда ,но първото нещо , което ми прави впечатление и при това не добро са наличието на разни видове ревербератори и дилеи , които така омазват записа ..на моменти много яко ... не знам защо така са го направили ...обикновенно групите в последо време се стремят към по стегнато звучене ....а тук е обратно ...хм ...

 

...иначе няма какво да се говори за парчетата от този период , нито за Реб като китарист - там нещата са ясни ... може би защото няма толкова много ревербератори и прочие мазни .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клипа - зле е. Кому е нужно такова самоцелно самокавъриране?

Сетих се - за българския пазар е сделано парчето. Ще предизвика носталгия по рока през соца и бесни продажби на новия албум в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам КАвърдейл си е облякъл и старото йекенце от 89-та година и сам си прави кавъри.Старост-нерадост всеки иска да е forever young.Много харесвам Снейк и Ковърдейл,ама нещата отиват на зле.Ясно е че той вече едва пее,но предните албуми бяха яки.Едва ли ще може да се надмине като когато е бил млад.Така че слаб опит.Наистина много дилей и мазня и най-после соло на Реб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Млад - млад, колко да съм млад, че при положение първият ми съзнателен рок албум беше The Wall?

Ковърдейл ми беше любим певец, но го загубих някъде назад в годините след прекрасните 1987 и Slip of the Tongue.

Защо трябва да спестявам истината, след като за мен този вариант на Stormbringer е отвратителен? А кажи, че ти харесва.

Редактирано от Claypool
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.