Jump to content
Българският форум за музиканти

Track8teen


Veli345

Recommended Posts

Здравейте, разгледайте новата ми музикална страница, в която поствам авторски неща : https://www.facebook.com/pages/Track8teen/311608172379023 Лайквайте,Коментирайте и Споделяйте на воля :)

Благодаря ви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, не искам да остана недоразбран, но след като изгледах клипа "Random Shit", IQ-то ми спадна с 50% :secret:

 

И къде са музикалните идеи?

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучат като default примерни семпли, от папка Projects на популярна програма за редактиране на музика.

Явно фокусът при писането им е бил "Какво може Reason", но честно казано, аз лично ги намирам за монотонни и не са ми никак интересни.

Тъй като виждам, че си на 18, бих те посъветвал, както да слушаш (и анализираш) повече музика, така и да се образоваш, колкото ти е възможно (освен по-изучаваните хармония, елементарна теория, така и полифония, композиционни похвати, аранжимент, музикален анализ и т.н.).

 

Много е гот, да се прави "спална музика", демек, от спалнята, обаче според мен, имаш доста път за извървяване, докато постигнеш по-хитово звучене. И се надявам, да го извървиш.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тубата, къде е фейса, къде си ти? :whistle:

 

P.S.: Да не се чете от Veli345 .... Момчето иска малко безплатна известност по време на пиясници, ъъъ празници!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучат като default примерни семпли, от папка Projects на популярна програма за редактиране на музика.

Явно фокусът при писането им е бил "Какво може Reason", но честно казано, аз лично ги намирам за монотонни и не са ми никак интересни.

Тъй като виждам, че си на 18, бих те посъветвал, както да слушаш (и анализираш) повече музика, така и да се образоваш, колкото ти е възможно (освен по-изучаваните хармония, елементарна теория, така и полифония, композиционни похвати, аранжимент, музикален анализ и т.н.).

 

Много е гот, да се прави "спална музика", демек, от спалнята, обаче според мен, имаш доста път за извървяване, докато постигнеш по-хитово звучене. И се надявам, да го извървиш.

Благодаря за градивната критика, занимавам се с правене на музика от година, разбира се съгласен съм, че трябва много да се работи,но все пак трябва да почна от някъде. 

 

 

А колкото до мнението на Георги Тотев, не намирам нищо лошо в идеята човек да се популяризира..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

А колкото до мнението на Георги Тотев, не намирам нищо лошо в идеята човек да се популяризира..

 

 

когато има защо. Иначе му викат нарцисизъм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи здраво и продължавай да си качваш нещата онлайн. Така ще успяваш да следиш прогреса си. Ако решиш да ги пускаш сред непознати в начален стадии се приготви за много градивна критика, която при всяко положение е много по-добра от тотално игнориране. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.