Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте добър техник/електроник София


Recommended Posts

Здравейте,

Съвсем наскоро си купих слушалков усилвател Bottlehead Crack OTL. Все още не съм го отварял, тъй като всички усилватели на Bottlehead пристигат разглобени и трябва да се сглобят/споят от крайния клиент. Аз се занимавам с музика, но нямам почти никакво понятие от електроника и въпреки че спойките в упътването са доста елементарни, предпочитам да си платя на аудио техник/електроник да сглоби/спои усилвателя, тъй като никога не съм използвал поялник през живота си.

 

Имате ли представа къде биха могли да ми свършат работа в София? Предполагам, че всеки хардуерен техник би се справил със задачата, но все пак и било полезно ако човекът има понятие от аудио електроника.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Инж. Тони Манов не е "добър техник/електроник", какъвто се търси.

   Той е блестящ учен. Разрешава сложни проблеми, които други инженери не могат да решат във всички сфери на звукотехническата индустрия. Г-н Манов е конструирал и произвел много по-качествени слушалкови усилватели от този кит за начинаещи любители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не може, но все едно да идеш при мозъчен хирург да ти превърже порязания пръст. Макар че на времето съм ходил при един от най-добрите дизайнери да ми боядиса Трабант-а :)

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не плашете човека:)Тони е изключително приятен и земен човек редом с професионализма си и не подбира клиентите си по сложност на проблема.Обади му се!Вярвам,че ще помогне,ако има останало време в графика му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само за малко работа с поялника, давай го насам ;)

 

Понеже гледам, че май си още сравнително нов потребител и може да нямаш опцията за лични съобщения, пиши ми на

 

e-mail: joke_killer@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах за какво става въпрос, ако имаш нужда насреща съм. В случая не говорим за пари. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тази тема изглежда като паралелна на "Одата на благодарността"  :metalist: . Благодаря за приятното усещане!

 

А какво стана с усилвателя? Някой свърши ли работа или собственика се отказа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.