Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Nikolov05
      Здравейте! Нямам опит с това, затова ще помоля да споделите мнения по въпроса - Възможно ли е свиренето вкъщи с 15 W 1x12'' комбо с добър clean и overdrive, без да звучи "choked", ''muddy'' и т.н. (също и без атенюатор)? Мога да дам пример с Fender Bassbreaker 15, Fender Blues Junior IV и Vox AC15C1. Оточнения за моята ситуация - свиря в ъгловата стая на къща, без звуко-изолация, а съседският двор е на 8 - 10 метра.
    • By velit
      Едно кратко соло от мен, което много обичам  

• By ognian
      Здравейте, имам въпрос за свирене на китара - постановка с лява ръка.
      Става въпрос за 9 годишно дете. Той е левичар - и в момента има интерес към класическа китара и учи основните акорди. Но хваща китарата като за дясна ръка. Пробвал е и обратната постановка (за лява ръка ) но поне за сега - казва, че не му е удобно така. 
      Въпроса ми е: Трябва ли в последствие да започне обучението си по китара с постановка за лява ръка?
      Благодаря!
    • By wiseppman
      В този материал има много истини. И ми направиха впечатление изреченията: "Защо през 70-те и 80-те години и най-добрите музиканти са използвали традиционните усилватели и кабинети? Защото не са имали друга опция! Тогава не е имали истинско HiFi."

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.