Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикален PR

savov
 Share

Recommended Posts

"...Интернет има огромно влияние върху процеса на компресия на времепространството. Обвързаността на социалното взаимодействие във времеви и пространствени рамки създава нови канали за транслокална комуникация. ..."

Wow!

Брей!

:)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Myself_vr
      Здравейте, колеги!
         Имам много важен въпрос и ще се радвам ако някой се отзове скоро и ми помогне... ще съм много благодарен.
      Искам да запиша един мой, албум на диск във WAV формат. Вече съм записал всичко само ми остана да добавя таговете, които са информация за всеки WAV когато той се възпроизвежа и изписва изпълнители, песен, албум и т.н. Но не намерих програма и начин, които позволяват да се добави тази информация, а ми трябва спешно. Знае ли някой как да добавя тагове към WAV формат?  
         Надявам се съм бил достатъчно ясен и сте разбрали какво имам предвид.
         Благодаря ви предварително!
    • By savov
      Някой има ли информация за тази година?
      От информация и публикации в интернет разбрах, че обикновено се провежда през август.

Някой има ли информация кой го организира, как се участва... как протича изобщо и т.н.
      Звучи да е интересна вечер... нощ!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.