Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Тялото е от картон от елша, грифа от картон от палисандър :)

Важното е че е Fender Custom Shop :)

 

http://youtu.be/7Oo2H-W7d6A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътува Бойко Борисов с джипа за 200 000. Влиза в някакво троянско село и, ужас – шофьорът блъска една свиня. Естествено, свинята умряла, а Бойко Борисов бръкнал в джоба, извадил 100 евро и заповядал на шофьора да открие собственика на свинята, да му отнесе останките на животното, да му се извини от името на българското правителство и да му даде стоте евро като компенсация.


Стоял Бойко и чакал.


Минал час, минали два, три…


Накрая шофьорът се появил. Пиян-залян.


– Къде се нафирка така, бе, нещастник? – Подкарал го Борисов.


– Да, странна работа е това животът. – Започнал шофьорът. – Тръгнах аз из селото, нося останките на свинята в една торба и, като срещна селяни, им казвам: „Карам Бойко Борисов. Току-що убих тази свиня.“. А те – като започнаха да ме канят и да ме черпят с троянска сливова – чак до сега…


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Музикална задача! :greenangel:

Можете ли да определите интервала или тоналността, в която пее главният герой?

 

http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/hristo-stoichkov-pokaza-skritiia-si-talant-6054059

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Българската естрада е доста сложна, през ония години посредствени неща не виждаха бял свят, нямаше Ю ТУБ където да се постват всякакви ..... изпълнения! Тук Стоичков го прави от любов към родината, а не да участва в Евловизия, но на терена е  :godbless:  :godbless:  :godbless: , левскар съм от дете, сигурно и Гунди щеше да е такъв певец ! А пропо, за интелекта на Стоичков има доста жълти матреяли, НО го познават в цял свят, а много наши умни глави ......... та нека поне ние да не влизаме в групата хора които оплюват нашенците станали известни по цял свят !

Много идоли извън прожекторите са на същото интелектуално ниво !

Извинявам се , че е извън темата, но мразя вица за казана на българите в  ада!!!

Редактирано от iliev.p
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да бе, ама аз при все че свиря прилично, не ходя да кандидатствам в реалити-конкурси за идол. И в основното си препитание (не е музика) казват, че съм бил международно признат - но не опитвам да ритам топка дори в двора си, камо ли пред камери и медии... Що му трябва И пеене?

 

Иначе за ритането и постиженията - шапки долу![emoji106]

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата от картон кърти :Д ! Единственото , което е "простотия" във видеото е свиренето на господина от последната част / май е китарист на linkin park,не знам,  уви невеж съм/ :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те не ги ли приеха тия промени официално в парламента? Като чета по нашенски форуми (че и някои медии) май вече в училище така ги учат?.. :(

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.