Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

8RqCGJA.jpg


 


Скоро идат празници! Като посегате към елхата за мезета, вижте да не прекалявате,


оти за Коледа и Нова година си се сака матриал,


а точно тогава требе да си се осФиниме баш къ си требе!


Да не стане така, мръвката да свръши бъш коги не требе!


Наздраве и полека!


Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път имаме човек, които не е поставен на правилната позиция. Става въпрос за администратора на фейсбук страницата:Великотърновски университет "Св. св. Кирил и Методий". Ситуацията можете да видите в шота долу. На въпросната нападка аз отговорих с цитат на коментара му и следното: ""БЕ" говори на майка си! ОК? Хайде малко да пораснете! <-- Това изречение е ясно доказателство, че който те е направил администратор е допуснал голяма грешка. Липсата на чувство за хумор и усет за сарказъм е изцяло твой проблем." Веднага след това коментарът ми бе изтрит и вече нямах възможност да коментирам в страницата. Понеже вярвам в свободата на словото и смятам, че едно учебно заведение не трябва да бъде представлявано от подобни хора ще си поставя за цел, когато се прибера лично да посетя този университет и да подам жалба срещу въпросното анонимно лице.

 

24pb0y0.jpg

 

Шегата на съпругата ми беше съвсем невинна. Дори да е била неуместна, това не оправдава подобна реакция. Тази негова реакция го прави не по-различен от върпосните хора, които коментира.

Ще отида лично с най-лачения си костюм и най-учтивия си тон право при ректора. Знам, че това нищо няма да промени, но от време на време трябва да се клатят малко подобни столове. 

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път имаме човек, които не е поставен на правилната позиция. Става въпрос за администратора на фейсбук страницата:Великотърновски университет "Св. св. Кирил и Методий". Ситуацията можете да видите в шота долу. На въпросната нападка аз отговорих с цитат на коментара му и следното: ""БЕ" говори на майка си! ОК? Хайде малко да пораснете! <-- Това изречение е ясно доказателство, че който те е направил администратор е допуснал голяма грешка. Липсата на чувство за хумор и усет за сарказъм е изцяло твой проблем." Веднага след това коментарът ми бе изтрит и вече нямах възможност да коментирам в страницата. Понеже вярвам в свободата на словото и смятам, че едно учебно заведение не трябва да бъде представлявано от подобни хора ще си поставя за цел, когато се прибера лично да посетя този университет и да подам жалба срещу въпросното анонимно лице.

 

24pb0y0.jpg

 

Шегата на съпругата ми беше съвсем невинна. Дори да е била неуместна, това не оправдава подобна реакция. Тази негова реакция го прави не по-различен от върпосните хора, които коментира.

Ще отида лично с най-лачения си костюм и най-учтивия си тон право при ректора. Знам, че това нищо няма да промени, но от време на време трябва да се клатят малко подобни столове. 

Изключително грозна гледка! За съжаление това доказва за пореден път, що за манталитет имат повечето от нас.

Аз имам няколко въпроса по казуса, които ще си позволя да изложа;

       1.  Защо въпросния "администратор" не слага името си след постовете?

       2. Дори и шегата да е била неуместна, какво право му дава да държи такъв тон на човек, който застава зад думите си със собственото си име?

       3. Това, че е "админ" дава ли му право да трие неудобни за него коментари?

И аз бях студент и честно казано, такива "играчи" ги има навсякъде. Значи тоя мъжкар си мисли, че може публично да говори за майките, татковците и тнт, а когато някой го сложи на място, коментара му бива изтрит. Изобщо за какво говорим и кой му дава право да държи такъв тон, на който и да е било и то в пост, който е публичен? Защо не и направи забележка на лично а се прави на много властен в интернет. Изобщо такива, дето се считат за част от Алма матер и им е порастнала много работата не заслужават нито уважение, нито изобщо да ги коментираме. Съжалявам за офтопика, но не се сдържах да изразя възмущението си.

Подкрепям колегата Върбанов, че ще отиде до университета. Нека не оставяме нещата така. Силно се надявам селската постъпка на властелина на интернет пространството в Търновският университет, да не остане незабелязана от студентите там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

И аз съм се срещал с много подобни индивиди, когато бях студент. Първоначално си казах, че вероятно на човека му е дошло до гуша от простаци и му е избило, но после преброих възможностите да поправи грешката си:

1. Шегата на жена ми е неуместна, но невинна - ок, може да се разбере грешно и да отнесе негативния коментар.

2. След въпросния му коментар тя обяснява, че е шега. Не следва никаква реакция от негова страна.

3. Аз го критикувам, след което той директно ми трие коментара. До тук всичко е анонимно от негова страна.

 

Поразровихме се и открихме линк от сайта на университета с информация за админа:

300qj39.jpg

 

След 3 грешки от негова страна, аз решавам да му дам шанс да докаже, че не е поредния простак и му пиша:

2qa1ufq.jpg

 

Не само, че не се включи във въпросната дискусия, която беше в моят профил, а на всичкото отгоре информацията за него изчезна в сайта на университета. От всичко това аз приемам, че не е бил просто кофти ден, а и кофти човек ;)

Понеже съм упорит ще удържа на обещанието си и ще отида лично след няколко месеца, когато се прибера. 

Бихте казали, че не е кой знае колко голяма работа и вероятно ще сте прави. Нито ще променя нещо в образователната ни система и най-много да създам проблеми на жена си. В крайна сметка обаче и двамата смятаме, че ако от университет и направят проблем за подобно нещо, значи мястото и въобще не е там :)

 

Anyway ето забавен гиф, за да не съм офтопик

 

Mr. Big Dick small chicks! 

aD0XenZ_460sa.gif

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NnGGHE0muVqpO.gif

Точно защото всички си казваме, че не е голяма работа сме на такова ниво.
Успешна седмица на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.