Jump to content
Българският форум за музиканти

Озвучител/осветление


jeleto

Recommended Posts

Историята е следната... предстои ни концерт, намерили сме добра зала, още една група, имаме инструменти, барабани, щуротии, мислим да направим сериозна организация - сайт, плакати, реклами... абе искаме да организираме нещо сериозно. Но... възникна следния проблем - това, което първоначално бяхме уговорили се провали и сега търсим озвучение и евентуално осветление. Нещо от сорта на 1-2 kW колони, пулт, монитори и микрофони (+ такива за барабаните). Абе, каквото си трябва за всеки концерт. Ако има и осветление - още по-добре. Търсим, естествено, възможно най-ниски цени, става дума за края на октомври-началото на ноември. Ако някой може да предложи своите услуги или да ни насочи към чужди - ще съм му безкрайно задължен, защото изпаднахме в много гадна ситуация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гугъл, Позвънете и където се сетиш.

Ма няма такова нещо без пари. За по-малко от 100 не вярвам някой да се навие...

Знаеш ли какво, що не отидеш в печатницата на Столична библиотека, влиза се откъм ГладстоУн, на гърба на пл. Славейков, срещу Уго; питаш долу в печатницата за Вальо или Пламен, и поставяш въпроса ребром. Те май имат някакво озвучаване, и едва ли ще ти скъсат гъза и кесията. А за осветление... питай ги и това. Аре Успех.

 

Да не се залетите всички, става дума за екстремен момент.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да потЬрсиш и Вальо от гарата - за озвучение - не сьм му ползвал услугите като озвучител - (освен на студиото )- но сьщо не е скьпчия- и може да се договаряш с него

 

DJCOCОBEAT - в обявите - купувам -продавам му е оставил телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички... всичко това ще бъде проверено и дано се окаже подходящо поне едно... :D Ако още някой предлага нещо или има нещо на ум - да казва... ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам озвучител (добър е-аз съм доволен,озвучавал е концерти и фестивали и то доста).Има и осветление.Работи на доста професионално ниво.

Ето телефон:

Кабадийски:0888515656

Васев:0898609298

Надявам се да ти свърши работа.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Аз познавам озвучител (добър е-аз съм доволен,озвучавал е концерти и фестивали и то доста).Има и осветление.Работи на доста професионално ниво.

Ето телефон:

Кабадийски:0888515656

Васев:0898609298

Надявам се да ти свърши работа.

<_<

Само че този човек бая ще ти се обиди,защото го наричаш озвучител,а човека си бачка като тонрежисьор.Едното няма нищо общо с другото Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, няма да му се обиди <_< Човека озвучава концерти, следователно е и озвучител, освен тонрежисьор. Или поне аз така си разсъждавам. Само дето не знам за какви пари ще се разберете, иначе наистина ще ви свърши добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам озвучител (добър е-аз съм доволен,озвучавал е концерти и фестивали и то доста).Има и осветление.Работи на доста професионално ниво.

Ето телефон:

Кабадийски:0888515656

Васев:0898609298

Надявам се да ти свърши работа.

<_<

Само че този човек бая ще ти се обиди,защото го наричаш озвучител,а човека си бачка като тонрежисьор.Едното няма нищо общо с другото

е чак пък нищо общо :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още имате проблем с намирането на озучител /и тонрежисьор:rolleyes:/ моят ще ви свърши работа, стига да е свободен. Взима 250 лв. Все пак се надявам вече да имате уговорка с някой, защото това е последния възможен момент. Ако се налага - ЛС.

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които се отзоваха. Засега имаме уговорка с Румен Спасов. Нека някой сподели опит от работата си с него, ако е възможно, благодаря.

Редактирано от jeleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.