Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци


Recommended Posts

VIC FIRTH - Education Resource Centre - няколко поредици уроци на различни теми и за различни нива.

 

40 ESSENTIAL RUDIMENTS - много полезен инструмент за упражнения и самопреценка на прогреса

 

READING SKILLS - друг полезен инструмент

 

Друг интересн сайт с доста ресурси, който намерих: www.onlinedrummer.com

И разбира се да повторя споменатия по-горе: www.freedrumlessons.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

аааааа мерси много на всички....аз уви не съм момък а мома xD тааа аз ходя при един от най-добрите барабанисти в Плевен от кажи речи 3 месеца и досега свирих на Evans а днес бях на Pearl която марка ми е любима и определено има разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че ако няма учител който да ти стои на главата и да ти казва тука избързваш,там забавяш,да ти дава домашни-нищо не става...а иначе ако ходиш на уроци и междувременно гледаш тия видеота,докато учиш домашното е перфектно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък нищо ... става ама е по-трудно! Времето винаги можеш да си го следиш с метроном. Проблема, ако не ходиш при учител, е че трудно се ориентираш в поредността и продължителността на ралзичните упражнения в началото - дали си готов да продължиш с нещо ново, или да упражняваш още същото и т.н.

 

Иначе видео-уроците, книгите и ДВД-тата на известните барабанисти са незаменими, защото чрез тях не само виждаш още един различен поглед над нещата, но и си сигурен че той е правилен и добре обоснован. Моето уважение към всички стари музиканти, но съм убеден че част от тях далеч не са в крак с времето и тенденциите, и си обясняват само това което знаят от едно време (не че това задължително е лошо - много от големите барабанисти се позовават точно на техники от преди деситилетия). Мисълта ми е че трябва да се търсят колкото се може повече источници на информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здрасти пичове. Решил съм да се записвам на барабани. Някой може ли да ме насочи , някои добър учител или нещо такова, за София става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове. Решил съм да се записвам на барабани. Някой може ли да ме насочи , някои добър учител или нещо такова, за София става въпрос.

 

Клик ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIC FIRTH - Education Resource Centre - няколко поредици уроци на различни теми и за различни нива.

 

40 ESSENTIAL RUDIMENTS - много полезен инструмент за упражнения и самопреценка на прогреса

 

READING SKILLS - друг полезен инструмент

 

Друг интересн сайт с доста ресурси, който намерих: www.onlinedrummer.com

И разбира се да повторя споменатия по-горе: www.freedrumlessons.com

 

много добри линкове. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола: по-тежка палка в по-слабата ръка най-накрая сложи край на няколкогодишните ми терзания :godbless:

 

Водене с по-слабата ръка колкото се може повече. В идеалния случай не само упражнения, но истинско свирене (4-way).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе сори че малко :yahoo: ама да попитам за Пловдив някой да има информация за учител по барабани. Мерси много!!! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия учител по барабани в Пловдив е Иван Енев. Няма да сбъркате с него... в момента дава уроци в сградата на бившата лудница на бул. Руски. Най-добре е да го търсите през седмицата след 11-12 до към 4-5 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се интересува от уроци при него може да ми пише ЛС да му дам телефона на Иван Енев тъй като и аз ходя на уроци при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)

Здравейте да знае някой уроци по барабани в Благоевград много ще съм благодарен

Редактирано от Drum_it_man
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.