Jump to content
Българският форум за музиканти

Програма за правене на Backing track-ове?


SynV

Recommended Posts

Здравейте! Не съм сигурен дали тук е подходящото място за пускане на тази тема, но се надявам да е. Та въпроса ми е имам авторски неща и съм гледал в Youtube китаристи които си правят авторски песни и си добавят инструментал. Мисълта ми е от къде мога да си изтегля и аз такава програма ако може и да е безплатна супер :D. Търсех такава тема обаче или аз не мога да намеря или няма. Ако има друга такава тема се извинявам, че не съм я видял :)
Благодаря ви предварително :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид програма за запис, смесване, аранжиране и пр? Тоест DAW?

 

Има много програми за тази цел, въпроса е че те са инструменти за този който знае как да ги използва.

 

Те сами няма да ти сглобят инструментала. Прочети раздела , тук ще намериш дискусии за различните програми.

 

Ако имаш конкретен въпрос относно кое как става в конкретна програма, питай, аз бих ти препоръчал няколко програми:

 

Adobe Audition

Fruty Loops

Reason

Ableton

Logic

Cakewalk

Reaper

Digital Performer

Pro Tools

 

Ако се разтърсиш (Google) ще можеш да намериш демо версия или кракната пълна версия за да ги разучиш.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те, че няма да ми сглобят инструментала няма това го знам. Предполагам ще се науча. Благодаря за предложените програми ще ги пробвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих Cubase, с нея лично аз започнах докато беше Cubasis. Ако започнеш с Adobe Audition, тя е сравнително лесна, а и мисля че ще е лесно да набавиш демо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.