Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Търся учител по пиано с опит в областта, който да може да предостави персонален подход към ученика.

На 29 години съм и свиря и ходя на уроци по пиано от 3 години, но имам спънки, които все още не мога да преодолея и силно се нуждая от човек, който би могъл да ми помогне да ги преодолея. Нямам финансова възможност за много високо заплащане, но се надявам това да се договори по-късно с учителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз съм Емилия и бих могла да помогна,но може би би споделил по-конкретно какви проблеми и какви очаквания имаш на този етап от обучението си.

(от София ли си?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е по-скоро психологически - ако подхода е еднообразен, свирейки едно и също нещо започвам да губя мотивация. Също имам нужда от по-последователно и методично изучаване на теорията, туй като съм взимала много неща, но на практика не ги помня, защото са взети много бързо и не съм ги упражнявала достатъчно за да ми останат като знания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте!Казвам се е Росен Парлапанов,преподавам в Център за Музикални Изкуства.Пускам линк за да добиете някаква представа за мен  http://cma-bg.com/bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2/.

Занимавам се както с деца,така и с по-зрели хора :)Ако проявите интерес,пишете на мейла ми- rosinant2@abv.bg

Хубав ден!

Редактирано от rosinant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря на пиано от 20 години(на 25 съм),занимавам се и с пеене.Свирила съм по класическата школа,с модерна музика за пиано се занимавам от скоро.Имам магистърска степен по музикална педагогика и много бих се радвала да ти преподавам както пиано,така и теория,солфеж-каквото желаеш.За цена на урок -5-7 лв,колкото ти се стори справедливо.Можеш да ми пишеш на скайп:webkuku, или  да ми звъннеш-0883 554 623.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.