Jump to content
Българският форум за музиканти

Елементарна теория на музиката


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Преди време, мисля, че тъкмо бях завършил девети клас, преписах тетрадката си по елементарна теория. Бях си я преписал лично за мен, така че може да има някоя грешчица, но виждам, че има интерес и реших да я споделя, мисля, че на доста хора ще им е от полза. Това е максимално опростен вариант, може би за начинаещи. Надявам се да ви помогне ;)

http://dox.bg/files/dw?a=f21e7d6856

 

п.с. ако някой има нужда от по-разширена версия, свиркайте, може да се уреди :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми като малък така ги писах всичките. Може би съм му свикнал, за това не ми прави впечатление на мен :D

... всъщност все още ги пиша така хаха :D

Редактирано от Downingtn!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Повечето от тези неща не са ли оставени вече в Историята на Музиката? Пълно е с остарели концепции и номенклатури. Но като колекционерска атракция бива, малко първично си го оформил, но се чете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всичко това се учи в музикалните училища, братле. Не съм си го измислил, така са ми го предали. 
Това е основата на музиката, както е била преди няколко века, както е и сега, не мисля, че това може да остарее. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ей, наречете ме индианец, но не мога да го отворя това нещо. Бихте ли ме просветлили моля?...

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаилът липсва в DOX.bg.

 

В DOX няма срок за използване.  Интересното е , че липсата се повтаря два пъти. Сигурно е изтрит от собственика, с цел да контролира свалянето му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите неща в DOX са вече няколко години. Ако има някакъв проблем, то той е в начина на използване на  DOX. 

Явно както споменах, не е имало желание или знание да се запази файла за дълго време. 

http://dox.bg/files/dw?a=95c1df2d80

Този файл е от 2006 година  :yes: .

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога дори валяците се препъват. Гусин инженер, колега, приятелю - когато нямаш регистрация в Докс, линкът към файла ти е валиден точно 14(четиринадесет) дни. Те хората и хелп са написали ама ако имаше и кой да чете :) Разбира се като всяка рекламна идиотщина, са "забравили" да упоменат този важен факт и човек остава с впечатлението като теб, че веднъж качен, файла е вечен. Да, ама не - това само у фейсбук го има ;) Съжалявам, че развалям илюзията ти за световната конспирация на автора на темата...

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Линка не работи отново. Ако го качиш наново, ще съм ти много благодарен. В момента уча теория и солфеж ! Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е пича да се регистрира в dox-а, за да не му пада линка на две седмици... или някой регистриран да го качи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Съжалявам, пичове. Не бях влизал скоро във форума и не съм видял, какво се е случило тук. 
Доколкото си спомням, го бях изтрил, понеже си мислех, че няма интерес.
Качвам пак файла, който иска може да си го тегли :)

http://dox.bg/files/dw?a=84615a6306

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.