Jump to content
Българският форум за музиканти

Едни барабанки


Recommended Posts

Имам следния въпрос - струва ли си да се купят чисто нови барабани Sonor от България? До колкото знам официален вносител им е xxxx. Аз съм се спрял на модела Force 505 (или така го намирам в официалния им сайт, не знам дали е точно той), защото само на неговата цена мога да насмогна. В момента имам перфектни Амати, които сам съм направил много читави. Но имам желание да ги сменя с нещо ново (както младежите на по 20 години искат да сменят Жигулито с Опел да речем... ;) ). Та добри ли са въпросните Sonor-и?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако както казваш си си нагласил Аматито хубави кожи можи, тинтири минтири и т.н., за мен няма смисъл да ги даваш тия пари (800+ левчета) за тоя сонор. Инвестирай ги в други качествени неща, които ще ти вършат работа, когато смениш Аматито с нещо което по ще си заслужава. Купи си някой друг хубав чинел, стойка, кардан или малко барабанче, или комбинация от тези.

 

Нещо от което ще имаш нужда, а го няма в стандартните сетове и ще се радваш, че вече имаш, когато вземеш наистина добър сет.

 

Според мен купуването на Сонора ще притъпи неудовлетворението от Аматито, но за по-кратко отколкото се надяваш време.

 

В крайна сметка ходи и го пробвай сонора, ако много пък ти хареса си ги вземи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Sonor-ите струват малко над 800 лв по последна информация.

 

Ясно е, че Амати + перфектни няма... но за Амати за перфектни. Доста нови кожи, пружина на барабанчето, изцяло нов външен вид (ако искате мога да ви дам снимки, не ви лъжа ;)), хубави чинели, три стойки, кардан DW 5000. Аз при продаването на Аматите кардана, две от стойките и два от чинелите си ги запазвам за новия комплект. Така, че със самото купуване на нови барабаните малко ще им се вдигне нивото от тези чаркуляци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се осъзнаваш че за амати 2-ра ръка, колкото и да са запазени, трудно ще вземеш цената която искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами осъзнавам... но ти пък от къде знаеш колко им искам? ;) Следя пазара на Амати от доста време и съм решил една цена. Според мен е реална, но още не пускам обяви, защото не съм събрал останалата част от сумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, така си е... но всичко зависи от това кой какво предлага. Но заеби ги Аматите, дай да говорим за Сонора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях и едни BasiX за 620, и други за 780. Което като цена също ме устройва. Но не знам какво е качеството им. Дайте мнение и за Сонорите и за BasiX-a. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах тоя сонор и мисля да си напазарувам такъв към края на лятото!

Цената му е 857 лв., ако си намериш обаче познат който има фирма, регистрирана по ДДС, можеш да си изтеглиш ДДС-то и така ще стане 714лв., което според мен си е доста добра цена!

Аз обаче доста се издразних, щото за столчето искат 190 кинта!!!, а не го дават със сонора, а даже ми бяха казали, 4е със тоя сет си вървят и чинелите, ама явно не и в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мене столчето не ми е проблем, щото си имам. Това със ДДС-то не го знаех, мн мерси, че ми го каза, ще ми е от позла! :( Дано само да не свършат бройките и да не остане за някой от двамата... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай приятелю,но "перфектни" и "Амати" са две взаимноизключващи се думи ;)

напротив не са и аз имам едни такива и сам мноо доволен от тех тупанджии дет са свирили на тама викат абе тиа амати мноо добри бе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах тоя сонор и мисля да си напазарувам такъв към края на лятото!

Цената му е 857 лв., ако си намериш обаче познат който има фирма, регистрирана по ДДС, можеш да си изтеглиш ДДС-то и така ще стане 714лв., което според мен си е доста добра цена!

Аз обаче доста се издразних, щото за столчето искат 190 кинта!!!, а не го дават със сонора, а даже ми бяха казали, 4е със тоя сет си вървят и чинелите, ама явно не и в България!

е объркали са се за 4инелите и на мен така ми викаха в на4олото аз поне от доста време се канех да го земем тоя сонор 4рез некжи кредити и все не ме одобряваха и тия след месец от раизинг форс ми се обаждат и ми викат тва на4алото на февруари месец тая година цените са паднали барабаните викат от 857 на 700 кинта а кардана от 440 ако не се лъжа на 350 ли не знам то4но не помня и скоро отивам да питам за сонора колко струва само 4е в един друг магазин на раизинг форс не тоя дет ми се обадиха и ми викат 857 кинта много странно и приателите ме базикат ти поне много иска6е да го земе6 тоя сонор за тва са ти смъкнали цената много странно наистина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.