Jump to content
Българският форум за музиканти

Привет! Зоя. В. Търново. Свиря на бас китара :)


Recommended Posts

Привет от мен!  :)

Казвам се Зоя, на 18 години съм, от Велико Търново.

 

Свиря на бас китара от полавин година и активна си търся хора, с които да направим група.

Любимите ми басисти са Wizziak (Keep of Kalessin), Lord Sargofagian (Behexen) и Dan Kenny (Suicide Silence. Той ме вдъхнови да започна да се занимавам с музика).

 

Искам да сформирам една (technical) death metal или deathcore група в бъдеще, когато съм достатъчно напреднала.

:band2:

 

Обичам тежката музика. Предимно слушам (melodic) black/ death metal и deathcore, въпреки че любимата ми група е Black Veil Brides не само заради музиката им, но и заради посланието им към феновете.  :music:

Ето някои от другите ми любими групи: http://no-pity-for-a-fucking-coward.tumblr.com/music . Наскоро се зарибих и по dark metal, когато чух една германска група Nachtblut. Ако сте им фен, задължително ми пишете.  ;)

 

Обичам английският език, да рисувам и да се разхождам в дъждовно време и вечер. Интересувам се малко и от сатанизъм  и антропология на езиците.

 

От скоро съм в този форум и не съм много добре запозната с нещата, но се надявам да ми хареса. :punk_guitar:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От половин година свириш на бас.... ако преди това не си свирила на друг инструмент - голям зор ще видиш с този technical death :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Зоя!Бъди добре дошла басмома .Тук има много басисти - мъдри и красиви като мен , има и моми невероятни , талантливи и красиви..  като тази в подписа ми.Успех на теб ти пожелавам!

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех - басистка !   Да пратиш някоя по-разголена снимка, да те изтипосаме у темата за басистки в секцията !   :greenball:

 

Keep of Kalessin са ми много любима група, но не знам с какмо Wizziac те е привлякъл като басист - говорех си с него половин час за басове, апаратури и свирене - с нищо не ме впечатли тоя човек - просто си върши работата.  За разлика от Obsidian и  TBone, които са ебаси пичовете и ебаси професионалистите !

 

Понеже с тая половин година "свирене" едва ли си напреднала кой-знае колко по пътя към техничния дет, ето ти една група (надявамсе да е нова за теб), за вдъхновение:

  (това - да ги видиш колко са готини)

и тука:
http://www.youtube.com/watch?v=_U16hXRMqJw&list=FL6hvVN-KOln1Dsl0RngGGUg - да си слушаш целия албум !

 

Успех ! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Ти си поредното доказателство, че във Велико Търново съществува и се прави рок музика, давай смело и учи бързо! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абе уно баса е ясен, ама ако кааш, че моа и мекици да прайш, лично я ше си съдерем ватенката насред село :) :) :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре е, че има и млади представителки на нежния пол, които се опитват да свирят подобни екстремни стилове в музиката, а не просто само да слушат подобен тип музика.За което едно голямо БРАВО :thumbs_up:!! Аз също съм голям блек/дет метъл фен и в последните 7-8 години свиря подобни неща... труден път си поела.  :secret: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

581709_500275946675440_320407488_n.jpg

 

Свирене му е майката, бащата му е... неизвестен! Свири и нека ти носи удовлетворение. Ние всички заради това го правим!

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.