Jump to content
Българският форум за музиканти

Намаления и далаверки - минимум 40%


musicman

Recommended Posts

Аха, значи са го измислили както ги урежда. Аз снощи също не можах да вляза веднага и от облака ми бяха пуснали 10-минутен таймер на изчакване. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

https://www.pluginboutique.com/product/1-Instruments/4-Synth/7149-Analog-Lab-Pro

 

До 12.02. Analog lab pro на Arturia е 99 евро, на 50% намаление, плюс подарък безплатно Polymax Synth на UA. Иначе всяко от тях поотделно е по 200 евро.

Пигментс 5 също е на 50%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

От няколко дни гледам, че за 70 годишнината на Томан имат итнересни предложения за софтуер и с някаква невроятно отстъпка:

https://www.thomann.de/intl/native_instruments_studio_collection_70th_ltd.htm

 

Някой има ли наблюдения над тези софтуери и като цяло дали си струва да се закупят според вас предвид симовиличната цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти вършат работа си струва...за да сме по темата Guitar Rig е приличен, но не е най-доброто. Само че в тази цена влизат и разни други плъгини, така че... виж дали ще ти вършат работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тоя въпрос е по-скоро за темата за софтуерните далавери, май там да го местим ...

P.S. Преместен е.

^^ Преди всичко си задай един от следните въпроси:

  • определен плъгин ли ми трябва от бъндъла? мога ли да си го изимитирам с безплатни/алтернативни?
  • харесва ли ми саунда/поведението/цвета на целият бъндъл спрямо някакъв друг бъндъл?
  • имам ли достатъчно плъгини вече или отново ще се набълбукам с още 400?

Винаги можеш да тестваш с някакъв free trial. В скромната ми практика през годините от инсталирани 400-500 плъгина ... колко можеш да тестваш и да ползваш ефективно? Според мен не повече от 20-30 и 4-5 в 5% от екстремните случаи. Един научен плъгин е много по-ценен от 15 хлопнати с произволен preset.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

49 usd - ако те види че си от щатско.

за нас BFD3 player-а 99 евро ....https://www.bfddrums.com/

и към бфд3 съм си харесал един екстеншън пак = 150 евро ( общо), добре ме зарибихте.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.