Jump to content
Българският форум за музиканти

HED Audio wireless in ear monytoring system ?


cornell

Recommended Posts

Здравейте,

някой ползвал ли е такава:

http://www.musicworld.bg/bg/c_1305/i_22769/HED_Audio_WIEM_100_set_B.html

Ако има наблюдения да коментира.

Ако някой може да предложи сносен, не много скъп вариант да ми пише.Говоря за по-евтини варианти от Shure и Sennheiser.

Очаквам мнения на хора ,които са ползвали такива системи.

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв .Работи идеално за цената си...Взимаш слушалки от една скъпа нокиа и си на върха на вълната. Не оставяй батериите вътре че ги хаби дори и да не работи...Но пък издържа много с 2 по 1.5 волта АА .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.

Аз имам тапи AKG,те не са ми проблем....мен и честотата ме интересува,дали е разрешена,писах им на Musicworld...

Иначе някой ако има впечатление от друг , по-скъп вариант да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз моля за още мнения, защото съм се засилил да си купувам то4но тия, колебаех се за DB Technologies, но цената им е 400лв, без слушалки...по добре тва предложение на ХЕД + евтиния вариянт на Shure СЕ 215 - около 100 долара са.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако DB Technologies са (два пъти по-скъпи) два пъти по-хубави щях да ги взема ама...кой знае...в днешно време често можеш да се подлъжеш от цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях ги заплюл DB Tech , защото ползвах няколко години техен микрофон, който за цената си то 250-300лв не ме предаде нито един път, за разлика от СМ 58 wireless дето се спукваше да прави "дупки" и да прекъсва...този ИЕМ 500 го дават с 5 честоти

 

май ги няма ХЕД в наличност в Динакорд, много искам да ги видя наживо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пеене Sennheiser E935,E945 ,Е835,Shure beta 58,или безжичните им версии ;)...също и Audix OM7.

Лошото е ,че в БГ няма голям музикален магазин ,където да има почти всичко налично и можеш да го изпробваш на място...в повечето случаи се поръчва.

При толкова много МОЛОВЕ е жива трагедия да няма по един голям музикален магазин във всеки голям град.

Но като няма клиенти ...така ще е .

Редактирано от cornell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там е отредено място в радиочестотния спектър на България за микрофони и безжични аудио системи :) Можеш да спиш спокойно

 

http://www.abbro-bg.org/docs/415abc7e91da281b3971029ba535bf20.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам такъв сет и съм доволен. Върши работа, Звукът не е супер (дори през хубави слушалки) но за референция е идеален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.