Jump to content
Българският форум за музиканти

Рекорд на Гинес за най-бързо свирене на китара


Baby Thomas

Recommended Posts

Еми т'ва е. Един психопат свири "Flight of the bumblebee" на 999 ВРМ. Каза, че не го свири на 1000, защото не намерил метроном, който да има 1000 :D :D :D

 

http://youtube.com/watch?v=-DMyM7ARJUI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично още на 170 чувам голямо мазане, нагоре изобщо не чувам някакво разграничение между отделните тонове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз така. Като цяло не виждам смисъл в подобен род упражнения, а и не се кефя на музикална атлетика като цяло. Ако ще в пет куприлиона bpm да ми свири тоя, пак няма да ме убеди, че музиканства, ами дращи по някви жици там много бърже. Мойте 3 стинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да се каже , че е демонстрация на скорост на дясната ръка, щото като го гледам само си влачеше пръстите по грифа. Тука има всичко друго ама не и свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн тъпо според мен,но иначе хвала на пича, че си е загубил времето за да го постигне , но наистина никакъв смисъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено и аз не намирам смисъл в тези състезания, все пак ето това изпълнение повече ми допада - поне няма грешки и е доста по-чисто изсвирено от горния младеж :virtuoz:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6cGTsX3O-2E

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този тип концертите му продължават около 6-7 минути с бисовете... :) Душица скоростопръстна. :greenangel: Bumblebee on cocaine!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата която бях пуснал за предния рекорд ме изядохте, че пускам глупости. Сега явно трябва да ядем Baby Thomas, че пуска още по-големи глупости :Р

A особено от сегашната ми перспектива, наистина няма много смисъл от такива рекорди. Да взема поне журито DI сигнал, който да се изследва после и да се види колко вярно е свирено. Ама така ме съмнява, че някой ще успее да постигне подобна скорост. Иначе че пича може да свири бързо, може си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с толкова мазане и аз докарвам доста bpm, когато от говорителя излиза някакъв усреднено-мелодичен шум :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.