Jump to content
Българският форум за музиканти

да разкършим пръстетата


chacho

Recommended Posts

като видях темата за замазването :cheers: взех че се въодушевих и записах тва нещо. идеята ми е всеки да каже кои са му любимите парчета за разсвирване- не гами и упражнения, ми някви песнички или части от песнички, които да ти е кеф да ги свириш, и да са добри за раздвижване

 

както казва стив морс в едно интервю- вместо да свириш безмислени упражнения и да се разсейваш постоянно, по-добре свири някво парче или си измисли леко етюдче :cheers: ем се радваш, ем цъфтиш

 

аз примерно винаги го свиря тва по 2-3 пъти с покачване на темпото- няква вариация на полета на бръмбара, учил съм го преди доста време и вече нямам таб, ма то не е кой знае кво. тука се изфърлих малко :cheers: ма нали тва е идеята- да замажеме :cheers: и да се развиваме- като Fenix-а :cheers:

 

:godbless::beer::beer:;);):headbang::cheers:

Редактирано от chacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:guitar: Аз си свиря класика веднъж,втори път-два пъти по-бързо и трети - три пъти(или колкото смогна).И да ви кажа,че свиря едно нещо на Минисети - полза никаква - никой май не го знае кой е чилякот :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:guitar: Аз си свиря класика веднъж,втори път-два пъти по-бързо и трети - три пъти(или колкото смогна).И да ви кажа,че свиря едно нещо на Минисети - полза никаква - никой май не го знае кой е чилякот :godbless:

е да, тоя Минети ;) ного не ми помага, ма пък може да го кажеш за другите, които свирят класика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:guitar: Аз си свиря класика веднъж,втори път-два пъти по-бързо и трети - три пъти(или колкото смогна).И да ви кажа,че свиря едно нещо на Минисети - полза никаква - никой май не го знае кой е чилякот :godbless:

Ехехех! Сега какво ще се подценяваме ли?! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обикновено по4вам с леко раздвижане на ръце(не тва на Перту4и,макар да съм го виждал)- да вкарам кръв и да ги загрея..пар4етата са: Opeth - Lepper Affinity,Bleak,Drapery Falls - просто и тежко до момент после акорди и хармонии дет никъде другаде ги няма, и после което ми е на душата от Live Scenes From a Memory на Dream Theater...но кат тръгна да ги свиря солата(тези дет ги знам) :wall: :):) ..и в4ера реших да постна най-накрая темата за замазването и постановката :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за загрявка първо малко ритъмчета най-често нещо на DEATH, след туи некое рок солце като например Helloin-а на WASP и тогава се почва с арпежлъците :guitar: и така по цял ден докато не почне да ме боли глава

 

иначе наи ме радват да свиря солата на Dying memories на Korozy, In The Heat of the nght на To die for, Kissing The shadows, deadnight warrior...и кажи речи всичко на Laiho :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се разсвирвам с ей т'ва

 

Symphony X - Inferno (Unleash the Fire)

SymphonyX - Of Sins And Shadows

 

 

И до края на заниманието се мъча да свиря все същото!!! :)

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Pantera - Strength Beyond Strength; Death - Lack Of Compehension, Simbolic

 

 

фрагменти от ; " Турския" марш на Моцарт( Rondo ala turca май беше ), Пролетта на вивалди и някоя дива жица. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=422

;)

мързи ме да го пиша пак просто

Aз и преди съм ти казвал, че си изрод с 2та часа warm-up :(

 

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.