Jump to content
Българският форум за музиканти

Наши видео клипове


Recommended Posts

Тъй като вече нямам проблем с видеото, няма да поствам линкове, а който иска да види повече да напише в търсачката на YouTube - dtzekov.

Ще е интересно да пусна във форума ДЖЕМ тези парчета за барабанисти да се изявяват.Какво мислите по въпроса?Ще има ли желаещи да забият на едно и също парче?

 

Бих казал, че идеята е супер добра:cheers2: Подкрепям и ще участвамB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като в YouTube има права върху някои от песните - не ги пускат всички, затова същия потребител (dtzekov) във VBOX.Там няма проблеми за сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://youtube.com/watch?v=ac798aKGpQg

 

Еми, това е от мен пак...

 

Кефиш ме пич :greenball:

рядко на твоята възраст има хора които обръщат внимание на техниката :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 35 години не съм хващал палки. Сега започвам отначало - свиря интензивно от края на март. Купих си обурудването преди 10 години и така си стоеше до тази година. Вече имам всичкото време на света да се занимавам с това което ми харесва. А твоето клипче съм го гледал преди. Всъщност съм гледал почти всичко от БГ. Стив Гад е страхотен барабанист - номера е да мислиш като него когато свириш.Аз лично импровизирам всеки път - не уча парчетата.От там и грешките които съм допуснал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се сърдите, ама го обърнахте на говорилня отново тук, не казвам че всички мнения са за изтриване, ама нека да останат само градивните и смислени неща!! Някой модератор да вземе да изчисти нещата!!

 

Stinger без да се сърдиш, ама като ти гледах първите клипчета се зачудих на ниското ниво за годините ти, но сега като прочетох че не си свирил толкова отдавна, си вземам думите назад!!

Отвори отделна тема за плейбеците които предложи да пробват да запишат и другите колеги, че не му е тука мястото или помоли направо някой модератро, да ги премести в нова тема, че да не се губи информацията!

 

п.с. Този пост също да се трие, извинявам се за спама!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен.Ще пусна няколко клипа от преди година,където се събрахме със стари приятели само за това участие да си направим шоуто и да посвирим малко метъл.

 

на последното има и дръм соло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Коко Енев директно обезсмисля тъпата сълзлива тема "Къде отидаха добрите барабанисти..." Ето ги, тука са и са талантливи! Ненчо, Ники Тошев, Коко Енев, Ико, Митко от Сленг, Асен (барабанист на бившите "Екс" - че малко ли са? А още колко много има. Радвам се, че с някои от изброените имам комуникация и това обогатява дори лаик като мен:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен.

 

Това са едни от най-любимите ми авторски неща, които сме правили с групата ми.

 

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1242038770923

 

А на второто парче Иван Лечев (ФСБ) стана голям фен :D)

 

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1242022850525

 

И третото е с много грамотен текст(поне мен много ме кефи)

 

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1241993289786

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.