Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Здравейте. Това е финалната версия на сигъла ни "Двама" http://soundcloud.com/trioplay/dvama

 

Всичко е записвано и смесвано У къщи...

 

Ще се радваме на мненията и критиките ви относно миксот и музиката.

 

Песента е свободна за сваляне. На който му харесва ще може да си я слуша на "мп-тройника" и да я сподели с приятелите си!

 

Благодарим ви!

 

Поздрави

Posted

:thumbs_up:

 

Харесва ми. Ако трябва все пак някаква критика да дам, може би соло барабанчето ми идва една идея по-пробивно/силно от колкото трябва, но не мисля, че дразни толкова, а и си е до вкус.

Posted

Женският глас е за другата песен, която скоро ще запишем :) ...Тук главният герой говори за "Двама"...

Posted

Дай и аз да записвам у твойто къщи :singer::surprise: . То явно си зависи и от музикантите не само от цената на студиото, кой би предположил? Наистина нямам думи, какво остава за забележки.

Posted

Стига да имаш желание, възможност винаги има. У 'мойто в къщи" предлага запис, смесване и мастериране...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.