Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за лампа - Bugera?


lyu_records

Recommended Posts

 знаех си че веднага ще наскачате ...

 

P.S. като гледам секънд хенд базарите - пълно с "маркови гиъри ".....що бе - нали са връх  що ги продавате..

 

а това кой с какво свири по студията / истинските западни/  -  много ли си сигурен че си наясно ???

естествено че "марков гиър " по фасадите на сцените  - а дали от него излиза сигнал към микса ???сигурен ли си ???

пазарувайте на воля - тя представителната демокрация е създадена за такива като вас - пазаруващи...

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, пак имам 5-то чувство, че Явор is comin back.

Да видим, ако позная, the shit trademark  се появява заете как и къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не съм сигурен с какво свирят по студиата, но съм сигурен , че не с Бугера.

 

Все повече се убеждавам каква сила е самоубеждаването ( самозаблуждаването !? ), когато не можеш да си позволиш нещо по-истинско.

Имаше нещо от народния фолклор ... за някакви лисици и някакви плодове май беше. Не си спомням точно, но беше вярно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да се откажете от вашия гадост коята се нарича ЦИГАРИ и да слагате пари в кутийка - и о чудо, след 7-8 месеца ще си купите истински апарат на спестени пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на Бугера проблема не е в схемните решения - защото съм разглеждал схеми и някой са си доста класически. Проблема е във евтиното изпълнение - калпави части и компоненти. Просто не са надежни. А на живо особедно защо ти е усилвател който може да те предаде в най-неподходящия момент. 

Гледах някакъв английски сайт със китове за ъпгрейд на Бугери - краен трансформатор, лампи  и кажи речи всички кондензатори - И то какво остава накрая от истинската Бугера - кутия със захранващ траф   :) - А той кита почти колкото усилвателя  :)

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hevito, айде сега малко по-сериозно.

Ти на нещо друго освен Бугера свирил ли си?

Ако си, нямаше да се репчиш толкова.

Ако не си, поискай помощ от приятел, свири, и после сподели как се чувстваш.

 

Едит: и не пиши с три удивителни и три въпросителни, нервиш.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Това с google translater  ли е писано?Такъв български само от преводача съм виждал.

ела да видим вашия руски ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

На самом деле Болгари моего поколения знают руский на много лучше, чем Ви Болгарского язика ( на клавиатуре нет набора руского язика). 

А ето потому, что ми изучали его с основной школе. И не только.

У тебя есть проблем с неполного и полного члена, что издает твой вероятний руский произход.

У меня есть друзей, живущих здесь много лет, и все таки не успевают с болгарском язике.

Ето конечно не имеет никакое значение, если написаное разумное и интелегентное !

Ну, я тоже не совсем уверен в окончаниях на руском язике  :) .

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята учителка по руски говореше перфектен български ,беше рускиня (аз съм от по старото поколение,когато учехме руски в училище),омъжена за българин и явно не и беше проблем да научи българския..как да е,

А за усилвателите,аз съм свирил основно с Маршъл ,Фендър туин,сега имам едно Лейни от 80-те всички лампови,но не ми се мъкне 30 кг усилвател (мам проблем с тендовагинита на китките ,и кръста,ма да не се оплаквам излишно) и така си влача едно малко бугерче -върши работа за малки клубчета - това е.. ;)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам това,бугерчето можеш да го свалиш на половин ват,има си вграден атенюатор и да си свириш спокойно без да притесняваш старите хора в съседство на пет вата трещи доста силно като за малка къща,а  при мен е поне на 6-7 преампа и крайното,то си криви от лампите,отделно овърдрайва бууства и става една безкрайна жица както му казваме,защото се радваш на звука и така :cheers2: ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.