Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Line 6 PODxt


Chernorizec

Recommended Posts

Харесал съм едно,но като цяло няма кой знае какво инфо за него освен стандартното.Искам някаква по-дълбока информация.Ако някой ползва такъв хардуер бих искал да обясни какви са предимствата и недостатъците.Всичко,което би ме навило да си купя този хардуер.Благодаря предварително

 

Line 6 PODxt - http://www.neformat.com.ua/forum/attachments/buy-and-sell/22290d1305901021-prodam-gitarnyj-processor-line6-pod-xt-fbv-express-line6-pod-xt-75d32.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Всичко,което би ме навило да си купя този хардуер...

Много едностранчиво търсиш мнения. Ако искаме да те откажем? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже напоследък всеки пита, :help: пък се срамува да се представи :secret: и затова се чудят хората какво да кажат! :blush:

Не дай си боже да сте ергени всичките дето питате :greenball: -представям си как ще сте с мацките :hysterical: ...

-------------------

Ето примерен ,културен ,/възпитателен/ подход към задаване на въпрос:

Здравейте!

Аз съм Сашо,от еди къде си съм,свиря на китара /сам или в група/ и се интересувам от еди какво си и т.н.

 

А за този тип процесори е говорено доста,но понеже не се казва за какви цели ти трябва и са малко отговорите!

Ако питаш Караваджио ще ти каже -не ме занимавайте с глупости,аз специално мисля ,че е добър за парите си!

---------------------------------------------------------------

Вече който пита -той ще черпи!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.