Jump to content
Българският форум за музиканти

Wah Wah Педал


viktor.velikov

Recommended Posts

Здравейте, мисля да си купя wah педал и понеже не съм наясно... с това какви са разликите и кои са добри съм се ориентирал към този :

BEHRINGER HB01

Някой ползвал ли го е и какво мисли, може да препоръчате и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Behringer e не очаквай много ... но ако си от начинаещите предполагам ще ти свърши работа ... Още един Кърк ли ще си имаме ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво му е лошото освен марката (никога не съм пробвал и виждал такъв на живо) ?

Какво друго ще ми препоръчате и защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва Уах за сериозно свирене, а не за експерименти ти предлагам да си купиш нещо по скъпичко, но качествено ... виж в music-world.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://rockshock.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=374&category_id=100&option=com_virtuemart&Itemid=53&lang=bg

 

Tова мн добре звучи макар и доста скъпично към момента

 

Иначе като звучене търся нещо такова (давам примери защото не знам как да го опиша по др начин):

http://www.youtube.com/watch?v=1c1jdOhwNvI

 

Айде чаоз от мене че утре сме на бачкане.... ;) Лека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хендрикс - или подписаната (как става тая работа...) му серия или Dunlop GCB95F, това са моите наблюдения. Vox V847 също ще ти свърши работа. Разбира се стига да са в ценовия ти диапозон. Ако не са и не си някакъв естет - каквото и да си вземеш, ще ти свърши работа. ;)

 

P.S. Wah-wah НЕ означава Kirk Hammett.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм Вокса,на мен ми свърши много добра работа.Имаше един проблем,самят педал става много хлабав след около 4 5 месеца употреба.Това не се отразява на звука а само на чувството като се настъпи.

пп.Аз също се колебах между Дънлопа и Вокса но за мен Вокси е много по-добър вариант.(поне в този ценови клас)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ти... човекът се чуди дали да извади 147лв за gcb-95 ти му препоръча тоя бос...

 

Този бос съм го ползвал и определено не е добър избор за начинаещ (неползвал wah).

 

До автора: след като можеш да търсиш из нета, какво ти пречи да търсиш из форума????

 

Имаше точно такава тема от човек, който се чудеше м/у това уа и други. Айде потърси я и ще видиш колко време ще си спестиш ;)

 

С 2 думи - ако нямаш "много" пари и искаш за т@ш@к да пробваш що е туй нещо - вземи си берингера, ако искаш да свириш "сериозно" с wah педал задели си парички и отиди да пробваш по магазините да видиш кое ще ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие, бих пробвал, но в града ми има само един магазин в който има само един уа-уа педал, който е 40 кинта и въобще не искам да го огледна (а и мисля че не може да се извади от опаковката).

от поста на buy&sell се подсетих, ткак преди 6 месеца се колебаех колко пари да вкарам за да почна да свиря на китара (дали ще се откажа бързо и ще отиде на вятъра), от тогава не мога да отлепя от инструмента....та си струваше и сега мисля да вкарам малко повече кеш за този педал, много ми харевсва как звучи (на ревюта):

Но ако с Behingera може да се искара същия звук, макар и с по-лошо качество бих взел него (понеже от морална гледна точка не съм заслужил този педал, не че не мога да си го позволя, а и китарата и кубето са ми по толкова пари :D :D :D )\

Tа просто не знам какви са им опциите на тези чудеса :)

buy&sell

Благодаря, ще потърся темата за която говориш, въпреки че търсих, но без успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.