Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 GX,UX,port и т.н.


Chernorizec

Recommended Posts

Драстиииии!

Абе пичове и мацки,които се броят на пръсти в тоя форум...имам един въпрос,който предполагам,че може и да намери много бързо отговора си тук.От всичките хардуери на Лине 6,всички,които се използват за USB записи като GX и UX серията,могат ли да се използват за изпълнения на живо като процесор или само в домачшни условия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, те са си процесори реално, но не са правени за лайв. Трябва да намериш място за компютър на сцената, а ако искаш да смениш банка, трябва да търчиш при мишката и няма как да свириш едновременно с това. За лайв Лайн 6 правят други, по-удобни джаджи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз записвам с GX в студио,но имам оператор на пулта пред компа!

Ето ти идея за сцена -помъкваш компа и с него си обучаваш оператор къде какво да чопли!

Мисля,че ще бъде доста авангардно! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен мисълта ми е дали може>предположих,че трябва да търся местенце за лаптопа и да сложа някой суупер точен в буквалняи смисъл човек да регулира ефектите,но това е доста смешно само като идея :D

ефекта и кефа от свиренето се губят.Благодаря за бързите и адекватни отговори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш миди може да управляваш устройствата с клавиатура като тази

FCB1010_P0089_Right_web.png

Ако нямаш миди портове по хардуера, може да се управлява компютърния софтуер с миди хардуер.

Това са моите 5 стотинки от работат със музикален софт под линукс. Никога не съм работил с Line 6!

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.