Jump to content
Българският форум за музиканти

Новото ми парче


Roy

Recommended Posts

Здравейте колеги. Наскоро записах едно мое хрумване.Бих искал да разбера вашето мнение забележки и т.н.

Тенкю ин адвайс!

Рой

http://snd.sc/naqlb3

Редактирано от Roy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса :thumbs_up:

 

Ти ли пееш ? Наистина гласът ( ти ) е страхотен ако е твоя . Стрингсовете ви ес ти- та ли са или са живи интрументи? Въобще ще е хубаво да споделиш малко повечко информация за проекта

Успехи за напред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса :thumbs_up:

 

Ти ли пееш ? Наистина гласът ( ти ) е страхотен ако е твоя . Стрингсовете ви ес ти- та ли са или са живи интрументи? Въобще ще е хубаво да споделиш малко повечко информация за проекта

Успехи за напред

Благодаря за оценката колега! Да наистина това е моят глас. Стрингса е от синти.Оркестрацията я аранжира моя приятел Стамен Янев и песента е записана смесена и мастерирана в неговото студио.Възнамерявам да посъбера 10тина парчета,вече съм направил още 2 с подобна насоченост.Помагат ми колегите от STETSON групата ми.Румен Трифонов, китара, Дънди Милев пиано,Любо Бозаджиев ударни и Петър Янков още една китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 years later...

Здравейте,

Търся телефонния номер на Румен Трифонов - китара. Преди 30 години ми беше учител по китара и искам отново да го видя. :))


Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е доста стара, не знам дали авторът продължава да я следи. Най-добре му пишете в soundcloud, където е оставил линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.