Jump to content
Българският форум за музиканти

I want to spend my lifetime loving you cover


paranoize

Recommended Posts

Аааааааа :surprise: Много яко се е получило. Поздравления! :thumbs_up: Супер кавърче се е получило и мога да кажа, че е 100 пъти по-добро от изпълнението на "ония"( не им знам имената) от "Гласът на България". Продължавайте в същия дух.

 

Със здраве! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои места в дадени тонове на гласовете ми се струват прекалено точни и малко изкуствено стои, но може и такива да са ефектите, блендите на гласа или както там се нарича.

Всъщност не знам дали Марк и Тина не са били микснати по аналогичен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефекти ли....??

Гласовете ви са перфектни,а звучат като на микрофон за компютър.

Пуснете ефектите,ревербче,ехо... малко да зазвучат.На риълтек драйвера има един еквилайзер-room... е така точно ми звучите,все едно пеете в стаята зад мен.

Иначе сте перфектни като изпълнение.

 

А инструментала от интернет ли е или е изсвирен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, просто перфектно, де и аз да можех да пея така :greenball: Ако все пак искате критика - женския вокал е някак си по-стегнат, нужни са 100-200 грама тук ми се струва за отпускане ;) И най-вече английскияяяяя, зле е! Но това разбира се не ви прави по-малко певци! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Благодарим ви супер супер много :) Единственият ефект е съвсем малко plate reverb. И на места фалшивите тоновете са поправяни, но въобще не е много бутано. И аз си припомням сега кавъра и реших да го bump-на, дано не затворите темата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.