Jump to content
Българският форум за музиканти

ОГРОМНИТЕ банери и трансперанти в подписа


Recommended Posts

Напоследък се навъдиха доста юзъри, които на всяка цена държат в подписа им да стои ОГРОМЕН плакат на любимия изпълнител, който да заема половината екран. В не един Форум се е стигало до ограничения върху размера (в пиксели и КВ), защото някои хора просто не могат да се контролират. Нека Модовете и/или Админите въведат малко ред с РМ, еМейл, да пуснат стикната тема или нещо подобно или (ако се наложи) да удрят секири... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям това ти мнение! И аз съм срещал на много форуми това ограничение... а тук мога да си сложа наистина един плакат на това, което ми харесва. Дразнещо е - мнението е един ред или даже дума, а отдолу седи плакат на някаква си група или анимиран гиф, който мърда насредата на екрана ми... Това, като капак на всичко ми забавя отварянето на страницата, защото повечето картинки са линкнати от какви ли не сайтове. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от личните настройки можете да десактивирате опцията за показване на подписите на потребителите.

но във всички случаи е дразнещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то имаше такава тема за премахването на огромните изображения. обаче никой не се съобразява с останалите. аз даже мисля че настоящия ми подпис е големичък....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не одобрявам слагането на банери в подписите. Да, интересно е за децата...

Използването на такива глупости, затруднява четенето, какъвто е всъщност смисълът на форума. Който му се гледат картинки, да посещава съответните сайтове. Ако някой е толкова голям фен на нещо, да сложи линк към нещото в подписа си, а не плакат :D

 

страто - не ти е чак толкова голям :)... и по- малък може да бъде, но има потребители тук, дето скролираш 5 минути, за да отидеш на следващото мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво на никой не му пука дали ви кефи или не...освен на самите вас...щом толкова ви дразни jFog ви каза ! от личните настройки! Долу на "Опции" - "Настройки на форума" - "Външен вид на форума" - "Искаш ли да виждаш подписите на потребителите, докато четеш съобщенията им?" и за още по-голяма гъзария може и "Желаеш ли да виждаш картинките в мненията?" :hello: :hello: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво на никой не му пука дали ви кефи или не...освен на самите вас..

доста неетично изказване от твоя страна към съфорумците си. всеки трябва да се съобразява с останалите така както те се съобразяват с него. това че има детски акъли във форума не значи че трябва той да се превърне с кич. мене АДСКИ МНОГО ме дразнят огромните плакати на някакви групи например. супер детинско е . и защо е нужно да изключваме опцията от настройките за да не виждаме идиотските картини, при положение че всеки може д апрояви малко уважение към останалите

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не искам никой да убиждам братле....ама хората са го направили....цак, цак пет пъти....и няма подписи :( Извинявай ако съм те засегнал, ще бъда по-умерен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив...аз на моите картинки им се радвам :(

 

Ето примерно Stratocaster си е забил снимка на камиончетата....ми китарист, кефи се човека, мания му е...ми ОК ако не ме кефят няма да ги гледам, това все пак не е нещо толкова сериозно ебати :(

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ще поставя за себе си едно начало, като си махна подписа, който БЕШЕ 7 реда. Вече го няма, за да не тормозя хората с него. Все още си подкрепям тази идея за наистина кича в тези сигнатури. Въпрос на вкус. По принцип не ви виждам сигнатурите, защото съм елиминирал тази опция. Казах си мнението, защото много хора не знаят как и не са го направили досега. Ето Корвус Коракс си смали подписа, така и трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На stratokaster не е огромен, пък и е полезен. Вместо да го питат 15 пъти "с какво си записвал това" или "каква техника имаш, че ти се е появил тоя проблем" - поглеждаш рига и готово. Затова е и моя банер. Но не е ОГРОМЕН. Не искам да давам конкретни лица за примери, но то докато кликнеш в 5 теми и ще намериш няколко човека... :(

 

А да си ги изключиш не е решение. На доста хора ме кефят подписите - било то линк към сайт, готина мисъл или снимка на инструмента му. В подписа на хардуерните форуми се описват РС-тата, на GSM форумите - кой с какви апарати е и т.н. Нормално е на музикантския форум да си напишеш и/или покажеш рига, но не с картинки 800х600. Или пък 300К анимиран гиф... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.