Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

определено ти препоръчвам да си инсталнеш GP 5,обаче задължително да е с Real Sound Engine....няма нищо общо с четворката и ефекта е доста впечатляващ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено ти препоръчвам да си инсталнеш GP 5,обаче задължително да е с Real Sound Engine....няма нищо общо с четворката и ефекта е доста впечатляващ ;)

за RSE:в положителен или отрицателен смисъл?

 

иначе пич сложи си GP4.1 или GP5 (и двете ги има в еМулето) и няма да имаш ядове...а има и друг проблем...когато path&filename на таблатурите е много дълъг гитар прото изкарва съобщения за грешка и не ги отваря (поне при мен е така)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ънзип & Рън

 

Регистрацията си е в самото .ини. Само си инсталирай шрифта във Фонтс фолдъра. И заеби тия РСЕ-та. В тъя версия е изкусно премахнат. :)

 

БДУ, има един бъг версия 5 - като цъкнеш китарата да е Е бемол или Д (етц.) и инструмента се сетва да е Акустик Гитар... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

имам 4тата версия но ми казва че е стара и не позволява да отварям таблатури,МОЛЯ нека някой да ми прати нещо което да работи както трябва,БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма на4ин 6том е 4та версия да не ти отваря таблатурите.аз съм с 4ка и си4ко ми отваря.виж да не :think: е от таблатурата.

не е тя си е наред защото с демото на 5та върви а с 4ка та ми казва грешка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sinergy,

влез в isohunt.org, напиши си Guitar Pro 5 и си свиркай!!!

Файла е торент и въпреки. че ще ти се наложи да почакаш, рано или късно ще го изтеглиш и тогава ще си ок!!

Успех :lol:

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.