Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой каква акустична китара притежава ?


Filcor

Recommended Posts

Резонаторът е от Херберт от форума . 

 

Докато се наканя да отида до Казанлък и ти ме изпревари. Да ти е честита, аз ще продължа да се оглеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Херберт и от пиле мляко ще ти намери,пиши му на мейл или да ти дам телефоните,

Много интересен човек,като те снима,че не те интересуват китайски китари за по 150 кинта отваря пещерата със съкровищата и гледаш- стари лампови Фендер,Маршал усилватели,хубави и редки модели на китари от 70-те,80-те и т.н.

После той те гледа как ти е увиснало ченето от кеф и ти обяснява на завален български,че не може да офертира всичко за продан и повечето неща са му в частната колекция,но ако наистина нещо ти харесва ще се спазарите,не е кожодер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще требе да мина към Канзас, хем да видим бабата на жената, хем за малко густо ... и някоя друга semi-hollow...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) оффтопик...ааа от Херберт имам и една чудна семихолоу ала ЕС 335, стара Ариа , хубаво японско копие. Ама има и други :)))).

 

Като стане въпрос за акустични, единствения ( ама наистина единствения) български продукт, който съм виждал в магазините в Ню Йорк е класически китари Кремона. И не на едно или две места а на практика във всички хубави магазини на 42а в Манхатън.

За мен е уникално как можаха от фабрика произвеждаща пълна смехория като китара ( имал съм две Кремони, всеки Стаг/Скуайър ги бие веднага) да направят страхотен продукт, а в България те са на смешни цени. Китара от с масивна дъска  за 500 лв...трудно се намира.

А и самия Херберт има заслуга за това като ОТК на Кремона

Затова грабете Кремони :), много рядко ми се случва да кажа купувайте българското, ама сега мога с чиста съвест. Жалко ( а може би не) е че не искат да разширят гамата с други модели...

Редактирано от PlamenM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв скайп или телефон за връзка. Искам да обсъдя нещо с тебе, а кой знае защо не приемаш съобщения във форума.

Може да ме потърсиш на скайп - arblead, невидим съм и зеленото не е активно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми китара беше Granada, която беше за начинаещи. След като напреднах ми купиха друга китара - ръчно изработена Stagg със много хубав червеникаво-кафяв цвят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.