Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

И че има лак, което го прави една идея по-тежко. Абе дай да не спамим, бялото ще го спомена в ревюто на черното. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Напълни ми душата Savage-a :)

Записахме ги двата със SM57, тези дни ще гледам да пусна видео демонстрацията и ще споделя впечатления.

За щастие ги демонстрира човек, който знае какво прави и се получиха нещата. По неговите думи, Savage и Mark V, Bogner Uberschall са най-добрите ампове, които е имал. Последните два са все още в него, но не успя да ги донесе предвид габарите на колата, с която дойдоха.

 

r8wb54.jpg

 

Ето нещо негово: 

 

^Аз останах с обратното впечатление, Savage-a имаше много по-ясен Presence в стаята, но за сметка на това Fireball-a сипваше солидно Gain :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно да чуя демотата на ЕНГЛ-ите. ЕНГЛ винаги са ме впечатлявали (поне това, което съм могъл да чуя) с предостатъчно като количество гейн и много приятна окраска. Изключително агресивен характер и някак по-лесно се свири (особено за мързеливите) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отнеме малко време докато обработя всички аудио тракове и клипове.

Междувременно колегата се заигра с LTD-то. Ето едно кратко клипче от вчера. Записано е с телефон, така че не се заслшвайте много в детайли :)

 

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми е интересно да чуя Савидж-а, че мисля да се обурудвам с такъв скоро (като порастна!). Наскоро другя ни китарист си взе ENGL Special Edition E670 EL34 и ще направим сравнения в саунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна нещо в офиса

 IMG-1429259901293-V.jpg

 

Чак на другия ден успявам да и се порадвам...

 

IMG-1429357800162-V.jpg

IMG-1429357867655-V.jpg

 

И изцяло подновихме всичко останало (не ми се смейте на стария metal zone, върши си идеална работа за запълване на празни пространства)

 

IMG_20150420_225009.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честино и на Кольо и на Резачката! Кой модел на ЛТД е това? И 60 ватовата глава ли е или 120-ката? Да си свирите с кеф и на воля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.