Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Жоро преувеличава ,макар и от добри чувства :).Както пее поета:"Тигре,тигре имаш ли пари-хубави жени!Нямаш ли пари ,стари бабички...."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето я бабката с младежко име:

ESP The Junior


035191790.jpg?r=0

 

Това е доста рядък(или непопулярен казано по-грубо)модел от периода 1989-1991г.Когато я видях се разтърсих из нета за информация и попаднах на нула такава.Буквално 5-10 снимки и "3 ревюта",които общо взето си противоречаха.Едната версия беше,както подсказва името,че китарата е 3/4 за деца.Един поглед е достатъчен да се види,че e full size strat.Другата версия,че е по-скромна версия на флагмана по онова време Mirage Deluxe ми се стори по-правдоподобна.Викам си на акъла "през 1989г. всички ESP-та са били къстъм та колко да е скромна?"....Едно нещо доведе до друго и ето я китарата в нас.Първите ми впечатления,след като изчистих прахоляка и смених струните са че китарата е много запазена с изключение на единия стъд,които е толкова изоран,че трябва да се смени.Тук вече остава да се запозная дали стандартните стъдове за Флойд ще станат за Sinclair Floyd.

Главата тип Jackson очевидно е отнесла някой и друг удар по чинелите...

\035191796.jpg?r=0

035191799.jpg?r=0
035191791.jpg?r=0

035191795.jpg?r=0
035191793.jpg?r=0
035191794.jpg?r=0

 

Edit:Много съм ZLE с тия снимки и оформяния :)

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, чудесна и много рядка представителка на ESP - аз съм фен на суперстратовете от 80-те години и определено е страхотно попадение :coolp:  

Конфигурацията на адаптерите ми е любима - само бих сложил един хот рейл / например DiMarzio Chopper /  на нека!

Да си я ползваш със здраве и много свирене ти пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Егаааатиии и джиджената китарка....... направоооо.... върха на джанката!!! :godbless:  :recourse:  :slap:  :wub:

Мдааа не е стил джаксън, а е почти копие на Charvel XL550, забележете почти . Ето и линк да се убедите сами

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZLE, честито за придобивката! Страхотна е китарата, пък и не се различава много от модела за мъже(MII)!  :greenangel:  Стои ли мирно Хори пред стареца(младеж)?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дойдоха гости от Истанбул и част от апаратурата им взе че остана :)

Много приятна размяна - ENGL Savage 120W. Междувременно успяхме да запишем по два трака с усилвателите. Скоро ще пусна видео демонстрация.

 

2iu26nb.jpg

2q2lagw.jpg

2eurk92.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.