Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито! Страхотен инструмент!

Взел си я под носа на братовчед ми, който много я хареса в събота, но Боби отказа да му вземе парите, че я пазел "за друг клиент" за понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, голям жест от негова страна, при положение, че изрично ме пита дали да ми я пази и аз казах "не, то кой ще дойде да взима точно този телекастър през уикенда".

Иначе ще трябва да направя и някакво разчистване след тази покупка, вероятно ще се сбогувам с текущия си страт, с който хем съм си късал нервите (защото не ми звучи достатъчно стратокастърски), хем сърце не ми дава да вляза в базара да му сложа снимката. :(

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С този красавец И звяр се сдобих още преди Коледа, но нещо бях позабравил за форума, та затова чак сега се фукам. 

142469019_237609804684521_8754102385245396920_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днеска пристигна ей тази играчка, най-накрая нормално захранване за скромния ми педалборд!

 

12585251_800.webp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после се сдобих с легендарният Attack Decay!!!

attackdecay-f-1024x683.jpg?lossy=1&strip

Една Айфонна видео демонстрация на този ефект с моя композиция "Есенна импресия," композирана за флейта и класическа китара, но тук замествам флейтата с китара. https://www.youtube.com/watch?v=mbjhc_7hr9o

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна пиеса ,Лими. Поздравления!

 

ПП. Предполагам свириш бос за по-добро заземяване. ?

 

Редактирано от Mar4enko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.02.2021 г. at 2:47, ultramega написа:

Честито , ама за мене е ненормално тея три глави на болтове така да стърчат отгоре ?

Развинтих ги, сега има три дупки отгоре :D

Майтапът настрана, винтовете са за монтиране на педалборд - идва с картонен шаблон къде да играе дрелката. Моят има скоби отдолу за целта така че минах и без дупчене, но по-компактните не винаги имат готово решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.