Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Axetec/IronGear адаптерите ми дойдоха неочаквано бързо от Великобритания. Имам големи очаквания - на Лес Пола сменям само адаптерите, на Страта - и електрониката.

Ще снимам когато са инсталирани и ще пиша/запиша каква е разликата. Предвид достъпната им цена, предполагам, че доста хора биха имали интерес към тях. Лоша дума не съм чувал до този момент.

59807040_2278171212452727_1868202081022640128_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!И аз си взех някои нови неща.Ротовайба направо кърти.Вече имам стария сетъп на Зак Уайлд и се кефя вкъщи.Всъщност той сега ползва камиончета на MXR, но и с босовските си звучи като него.Маршалчето обажда много добре за акустична китара и има хубав хорус ефект.Става и за пеене и за електричка.Хармониста ми дойде от един бартер и ще се ползва за специфични песни, но рядко.Вибраклона е доста добро евтино решение да докараш ефекта на Stevie Ray Vaughan от Cold Shot.Там той използва Fender Vibroverb, който е доста скъп и труден за намиране.От няколко години TC Electronic са купени от Behringer и с тази серия започна да си личи.Ниски цени, но и качеството е като на бери.Засега нямам оплаквания от ефекта, освен че е малко "мътен", без високи.58570841_10218602841126231_8161855549500

58382366_10218602839086180_524954664394156571209_10218503559924263_8581344820616

50969829_10217994419356067_8539505491192

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам дали някога въобще съм се отбелязвал в тази тема, но последните месеци са на японска тематика. Бих увеличил тематичната колекция с един Edwards и някое ESP, но засега са само тези двете.

59152957_2291902454365429_8227903934535041024_n.jpg

Редактирано от 2+2=0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехааа супер са краставиците ъъъъъ красавиците.

Много си падам по китарки от рода на брюнетката - едно адаптерче, една врътка и стрингтру

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, наистина са страхотни работни коне, без особени излишества, но пък безпроблемни. Черният COW6 наистина е минимализъм, на мен също ми е много по вкуса, все още се колебая само за ЕMG-то. Мисля следващата в тази насока да е тази, стига да намеря начин да я вкарам от Япония без да ми скъсат нервите от митницата. Жалко, че няма европейски модели, които да са по-изчистени, но явно в момента черните китари не са на мода.

 

E-HR-135NT_BK.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Отдавна не съм се отчитал. Няколко нови неща при мен:

Gibson Thunderhorse Explorer Brendon Small signature - Отдавна я дебна. Само 400 произведени и веднага разпродадени около 2011-та. Въпросната бройка е недокосвана, все още със заводските струни и сетъп.

Diezel Hagen 100W Head

Diezel 2x12 Vintage 30 Rear Loaded Cab

Ibanez TS9 Gold

FnGQ3ux.jpg

bOhiZU9.jpg

G9R1fBp.jpg

 

VaScn66.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече е със сменени единични адаптери DiMarzio Area не им помня точния модел но са май 57 и 67. И сега си търся един хъмбъкър но още се чудя какъв по точно ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не търсиш мега напомпен модел може да пробваш Seymour Duncan '59/Custom Hybrid... слагаш един пуш-пул потенциометър да ти оставя само бридж сингъл...

Но не знам доколко си струва на тази китара да се правят толкова ъпгрейди... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Китарата държи настройка като шампион,свири се супер лесно и пуш-пул изобщо не изполвам..Само един скалоп и трябва.. ;)Аз даже тон контрола съм го изключил.. Не бих я сменил за нищо.. Е може за един Skervesen headless :D Аз като цяло търся адаптер с ниско съпротивление. И най вече да е в стил Гибсън затворен.. ;) Seymour Duncan Benedetto ми се нрави.

Редактирано от iliatilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.