Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

On 10/16/2018 at 2:40 AM, G.Varbanov said:

“Прост Standard”, май няма такова животно. Супер е китарата, дай някоя готина снимка на капака, да видим шарката на дървото. :>

АА Maple top мисля, че е. Смених роботунерите със заключващи Гото, и бронзовия зиро нът с оригинален титаниев.

IMG_3120.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Витаят някакви слухове, че имам хронично TC.A.S заболяване (TCelectronic Acquisition Syndrome), ама... Не им вярвайте! Прилагам и доказателство:

G-SYSTEM_P0CKX_Left_L.png

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Charvel model 4 ‘86 - сбъдната детска мечта, в разкошно състояние. Уникална китара е това, звучи точно като оная в магазина зад ЦУМ, която нямаше начин да имам навремето. Имам чувството, че цялата любима музика от 80’те и 90’те е записана с тази китара, толкова характерно звучи!

971BCB47-2E1E-4103-BA79-4C4EB97BD3C6.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez AM77T в шеметно-циганския Nebula Black цвят - първата ми полуакустична откровено не-метъл китара с Bigsby модел тремоло и flat wound струни - май остарявам :)

46118FBB-FD22-422F-901A-49AC5AB51DB2.jpeg

103DDD45-267D-4C47-B9A0-BC7AC309B23B.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данкешойн, модел 4 е. Наистина е много запазена, предишният собственик явно само си я е гледал, щото освен дето беше подредил ключовете в редичка при блокиран нът, други золуми не е успял да и направи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, и такива ги има! Моя е също 4, но с Джакънско тремоло и шарктуутф инлей. За разлика с твоя, моя предишен собственик беше пробвал дали лака по грифа може да гори и си беше изкопал дупка за хъмбъкер на нек позицията с ….. теслата сигурно! За стикерите по тялото дето се бяха отличили на лака, няма да разправям....:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Наско! Чудесна китара, наистина! Беше писал тук някъде из форума, че Edge е най-доброто тремоло и сега се убедих, че е така - по-стабилно е от оригиналния флойд и какъв състейн, все едно е нонтрем китара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм!Неслучайно, последните няколко години, Ibanez отново върнаха Edge в производството на новите си модели от висок клас :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.