Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами със сигурност.Аз много се двоумях като взимах мойта,ама на принципа "по-добре да имам Флойд и да не ми трябва,отколкото да нямам и да ми потрябва".
Плюс са на една цена ,а Schaller Floyd си е 300-400 лв сам по себе си.Но фиксирания бридж е 100 пъти по практичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност цветът се води 'black aqua',може би от снимката не личи добре.Историйката зад 'reindeer blue' е готина,не я знаех,въпреки че първоначално харесах точно него финиш.Китарата иначе е страхотна!Ето още една снимка ;

PRdly5r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А-ха,my bad,приличат си 2-те,еленската е по-тъмна,явно снимката ме е заблудила.Mойта мечта беше да направя една двойка от Volcano Red и Mystic Black,ама
имам само 2 бъбрека...

57_1.jpg

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито за яките китари! :)

 

пс. @ZLE, на тея семпли за черното/червеното не е ли притестнително, че двете снимки са една и съща китара (шарките на финиша поне.. голям шанс да направят две абсолютно еднакви?) но с различен цвят (retouch of some kind..) Просто се чудя изобщо дали представят смислено какъв е реалния цвят?

Редактирано от Dilian Nedev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам дали са точно еднакви,просто и двете са смазващи(субективно мнение).Черната ми мяза на цветчета,а червената си жив HELL

Едит:Цъкни на снимката да се увеличи за детайл.
esp-horizon-fr-emg-vr-volcano-red-12.jpg

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То незнам доколко е фукня, но вижте какво намерих в един от складовете на фабриката, в която работя:

 

http://tinypic.com/r/2qdsbwk/8

 

 
интересното е, че точно такъв модел с един адаптер никъде не намерих.
 
Естествено, намерих я без ключове, струни и bridge...
 
та първо търсих ключета, после от е-бай bridge (който сам поставих) и накрая струните (които всъщност закупих първо).
 
Свързвам си я към компа - работи си добре, но само на джаз (Guitar Rig 5).
 
Обърна ли на метал или нещо тежко почва едно жужене, бучене преди да съм ударил струна още.
 
Напълно начинаещ съм, но предполагам това идва от ЕДИНСТВЕНИЯ адаптер или от моята неспособност да си настроя gain-a и останалите ефекти.
 
Но идеята, че притежавам вече 2 антики - една Кремона от 1980 (кухарка) и тази не лоша Орфендерка ме прави достатъчно щастлив да продължа с новото ми хоби :)
 
Поздрави на всички Пешовци!
 
п.с. Ако някой има повече инфо за конкретния модел китара ще съм му благодарен, ако я сподели :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Скоро навършвам 30 и реших да си направя подарък, за да ме разсее от мисълта, че остарявям....

 

Не съм сигурен, че се получава...

 

1g2joy.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.