Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Адаш, я кажи къде живееш и кога те няма вкъщи! Аз ще разбуля тайната за моя сметка! :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Опааааа.... Знам какво е, но мълча :)

И от мен нишан : сигначър дръвце...

Честито Жоро, както ти казах оня ден, по-луд си и от мен, а това е достойно за уважение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Евала, аз нямаше да позная само по капачката, но пък имаше доста жокери.

 

^Нямам сили за нова такава, а и трудно ще намеря :)

 

Ето какво успях да запиша днес за краткото време, което имах с Ибрахим (предишния и собственик). Пичът е на 26 и е почнал от 7 годишен с класическа китара, което си личи в клипа. След краткото му сбогуване с китарата в McDonalds, мацките от касите решиха да дойдат лично да му вземат поръчката :>

 

 

От към свирене няма да го докарам в ревю-то но пък ще изпиша доста :)

 

P.S. YAMAHAc70 - СОТ-а ми се деактивира с 500гр месо и галене зад ушите :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подплатен с торби ориз, направо ми откачи ръката. Кейса тежи два пъти повече от китарата, която е изненадващо лека за тяло и нек от махагон :>

Порите,както ми обясни Херберт с неговия завален български,зависи от коя част на дървото е взет материала,един  вид ,както се изрази "капиляри",в основата е едно ,по-нагоре друго..от тук разликата в тежеста.

Аз щото си взех от него миналата година едно Gibson SG,което е сигурно с кило по-леко от старото пак такъв модел и звучи както всички Гибсън безкомпромисно и главорежещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачката е и на други ESP-то, но имайки в предвид стиловите ти предпочитания ;)

Чист късмет :) .Като се има предвид колко Гибсъни и Епифони има Върбанов,спокойно можеше да е Truckster или Iron Cross .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам го малко ва-банк, най-вече заради цената и "The IRT15H head uses three 12AX7 preamp tubes, and 2 EL84 output tubes". Добри ревюта и добра цена... и не на последно място Two inputs: 15W and <1W :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се сдобих с това малко зверче.

 

7963805z.jpg

Сърдечни благодарности на boreto , задето ме изчака доста след края на работното си време, въпреки огромното ми закъснение заради софийския трафик и късното ми тръгване от Полски Тръмбеш.

Както се казва, отидох за едно и си харесах друго благодарение на него, а и хората по-долу.

С оглед цената предпочетох да няма ривърб. Но пък взех фуутсуич, който не се вижда на снимката, ама си е свързан.

 

Също така искам да благодаря и на:

metalhammer - за насоката към по-големи лампи (5881/6L6);
нa Baby Thomas - задето посочи точно комбото, което взех и също препоръча "големи шишета";

на kolio_k - заради чудесното демо на комбото (но варианта Е320 reverb) и кратката, но напълно изчерпателна информация;

на Evtim Djerekarov - заради голямото старание и варианти, които ми даде (включително и там видях този ENGL, може, но беше с ривърба)

 

Машинката е ентри левел за марката, но за убитак като мен е повече от чудесна.

Има опростен дизайн, чудесно войснати канали и общият еквалайзер по никакъв начин не е пречка.

Добра изработка, Made in Germany... все пак не съм про- музикант, а само любител, който си прави кефа, тъй че съм изключително доволен. За ниски нива си свири добре, но за щастие репетиционната ни е само на 250 метра и като искам да му чуя медния гласец ще се занася там, след което ще идва обратно в стаята ми за компания вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.