Jump to content
Българският форум за музиканти

Лакиране на Акустична Китара


Recommended Posts

Питай за полир-паста и в магазин за художнически материали,ако удариш на камък със суперите-искай такъв за полиране на цинкови плочки,преди да се прави офорт или мецотинто.Ще ти свърши идеална работа.

 

Но,ако направиш дебел слой и се нае*е-само ти си си виновен-може и да изглежда добре,но звукът... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техники за графика.Плочката се обработва с едни покритийца и се "драска" по нея със специални метални инструменти, като където драснеш ще е светла,а не тъмна част - тоест - не рисуваш като с молив,а "вадиш" светлинките", или ако ти е объркано - представи си(много грубо казано) че трябва да рисуваш с бял молив по черна хартия и да докарваш нормално изображение,а не негативно.Ако, рисувайки око правиш черно петънце за ирис и леко очертаваш ръба на клепача, тук ще рисуваш бялата склера и самия клепач.После се обработва с киселина и т.н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно...

малко ми напомня на правенето на печатни платки, само че е тъкмо обратното :rolleyes::happy:

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техники за графика.Плочката се обработва с едни покритийца и се "драска" по нея със специални метални инструменти, като където драснеш ще е светла,а не тъмна част - тоест - не рисуваш като с молив,а "вадиш" светлинките", или ако ти е объркано - представи си(много грубо казано) че трябва да рисуваш с бял молив по черна хартия и да докарваш нормално изображение,а не негативно.Ако, рисувайки око правиш черно петънце за ирис и леко очертаваш ръба на клепача, тук ще рисуваш бялата склера и самия клепач.После се обработва с киселина и т.н....

Брей колега!?!?!

 

Браво бе :rolleyes:

 

Не знам ама много ми беше тъпо да се занимавам с офорт....

по студентско време....

 

Добре че мина ххахах :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей колега!?!?!

 

Браво бе ;)

 

Не знам ама много ми беше тъпо да се занимавам с офорт....

по студентско време....

 

Добре че мина ххахах ;)

:P Не съм колега(все още поне - навиват ме да влизам в (х)Академията,ама мен ме мързи да си доуча сегашното,камо ли друго,хе-хе),просто съм любител с малко повечко любопитство и прекалено талантлив мъж,който по една случайност е график,та така :P Иначе съм още по-приятно изненадана и аз от теб!!!След време ще те поканя на едно място,лично и специално ТЕБ!!!Но няма да измъкнеш за момента НИКАКВА информация - да се попечеш малко, или ако се предпочиташ другояче - да се попържиш ;) Много жив и още повече здрав!!! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.