Jump to content
Българският форум за музиканти

Купуване на Line 6 flextone


Wanted

Recommended Posts

Здравейте,тъй като съм си харесал едно кубе за репетициики Line 6 flextone според мнението на продаващия го 1 ва серия от юесей,

а кубето което е с педалиера /което е бонус за мен,/е твърде далеч да го пробвам на живо ще съм благодарен някой имащ или имал такова кубе да сподели мнение,семпли и други подробности ,защото неми се прави 2 ри път грешка купих босс GT-8 на същия принцип и след месец го продадох защото не беше моя звук .

Предварително благодаря за всяко мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи,че не беше твоя звук?На теория този процесор покрива почти всички звуци,които някога може да искаш да изкараш от китарата си.Друг е въпроса за качеството на симулациите в него,но се съмнявам симулациите в това кубе да са на по-високо ниво от боса.

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами надали ще мога да го формулирам отговора толкова прецизно колкото ми се иска но ще опитам .звука на босс а беше един такъв малък плосък ,може би и аз не си поиграх достатъчно в къстам банките но така или иначе босса е минало .:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При един приятел съм го слушал не е кой знае какво,за начинаещ е зарибявка(защото има много ефекти),иначе пак му е смачкан звука.Неговото беше 2 ра или 3 та серия не вярвам да се различават толкова.Аз имах преди години Spider II и пак не ставаха нещата с него-сиреч на мен проблема ми беше че нямаше никаква динамика и трябваше да се усилвам доста за да се чувам с групата(а съм 1 китарист),и след репетиция главата ми гръмваше(както и на всички в групата).Абе не го купувай с две думи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.