Jump to content
Българският форум за музиканти

Кефи ли ви когато вокала и пар4ето


MDFk

Recommended Posts

Ми като съдя по Металика - Saint Anger...  НЕ!!!!!

Що бе?! Албума си е як. Верно че не е в стила им и никой не го очакваше такъв, ама го бива въпреки това. Абстрахирай се от това че т'ва са Металика и ще ти хареса :D

Ще ти хареса ако се кефиш на стила... а някои не се кефят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като съдя по Металика - Saint Anger...  НЕ!!!!!

Що бе?! Албума си е як. Верно че не е в стила им и никой не го очакваше такъв, ама го бива въпреки това. Абстрахирай се от това че т'ва са Металика и ще ти хареса B)

Не бе човек, аз нямам нищо против албума, но просто на човека адски много му се дигна гласа и затова не ме кефи тая разлика. Дрънкам си аз в нас Sanitarium със диска, и съм си пуснал Фрактура и кво вика Васко: Ще пуснеме един мноо як лайв на Металика. След малко пускат Sanitarium изпълнение 2004. Е дотолкова не бях усещал разликата!!! Адски високо пее в сравнение с преди, като се има предвид че отдавна са на бемоли. Във 'Ангъра' са на До ис съвсем не ме кефи.

Разберете тука обсъждаме дали ни кефи разлика м/у вокал и мелодия във височините им (октави и тем подобни), а не дали лично на мен ми харесва албума.

Редактирано от Fenixbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Леле....

Четох няколко пъти всички постове, слушах всичко каквото имам по темата, подреждах си мислите и пак като започна пиша нищо не излиза!

Съжалявам не мога да кажа това което си мисля!

Нещо не се получава като текст.

На следващата среща ако дойда ще ви го кажа на живо.......надявам се :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Леле....

Четох няколко пъти всички постове, слушах всичко каквото имам по темата, подреждах си мислите и пак като започна пиша нищо не излиза!

Съжалявам не мога да кажа това което си мисля!

Нещо не се получава като текст.

На следващата среща ако дойда ще ви го кажа на живо.......надявам се :rolleyes:

Алкохолът и наркотиците....Така си е. Опасна работа! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Леле....

Четох няколко пъти всички постове, слушах всичко каквото имам по темата, подреждах си мислите и пак като започна пиша нищо не излиза!

Съжалявам не мога да кажа това което си мисля!

Нещо не се получава като текст.

На следващата среща ако дойда ще ви го кажа на живо.......надявам се :rolleyes:

Алкохолът и наркотиците....Така си е. Опасна работа! :green:

Мани мани! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Леле....

Четох няколко пъти всички постове, слушах всичко каквото имам по темата, подреждах си мислите и пак като започна пиша нищо не излиза!

Съжалявам не мога да кажа това което си мисля!

Нещо не се получава като текст.

На следващата среща ако дойда ще ви го кажа на живо.......надявам се :rolleyes:

Хахаххаха успех с опитите за мислене! И аз опитвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разберете тука обсъждаме дали ни кефи разлика м/у вокал и мелодия във височините им (октави и тем подобни), а не дали лично на мен ми харесва албума.
Я,някой по пътя се сетил за какво трябва да си говориме...10х Fenix :cheers:

И междувременно,уважаеми ми Щурмфюрер,по твоята логика вси4ки ние сме били едни малки гей4ета,след като дори и твоя глас е бил леееееекинко виско като си бил малък..така 4е това е мнение без защита и следователно без мозъ4ен заряд...

При оперното пеене има на4ини да се нау4иш да пееш високо,тенорски.не е лесно никак..ама никак.у4и сес години и може би никога не го нау4аваш перфектно.гласът е най-уникалният и рафиниран инструмент(това не зна4и 4е не си оби4ам баса и китарата,но след 5-6 годинки можеш да кажеш 4е се справяш добре,нали?!)

А за гейските тенори едно време сса измискили кастратите..те тва ве4е е срещу природата :headbang::headbang: :stop: :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Слушал съм как Бас пее соло и за фон му служи хор(истински)...всичко се тресе и кънти и тогава ако не "настръхнеш"..значи си умрял предварително,без да знаеш .(това за ефекта)Иначе просто няма начин как вокала и парчето да не са в различнии регистри или дори и да има ще се получи някаква монофония...целта е полифония да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.